Skvelé miesto pre Vašu dovolenku !

Prežite Vašu dovolenku v blízkostí najznámejších atrakcií na Liptove ubytovaním sa v Apartmánovom dome Paula. Apartmány sa nachádzajú v pokojnej okrajovej časti mesta Liptovský Mikuláš - Demänová.

Výletmi po okolí spoznáte jedinečnú prírodu Nízkych Tatier ako aj jej podzemné krásy v Demänovských jaskyniach. Môžete tu vykonávať cyklistiku, turistiku a mnohé iné športové aktivity. Počas horúcich letných dní si zaplávate v bazénoch aquaparkov, ako sú Tatralandia či Gino Paradise Bešeňová. Po napadnutí snehovej pokrývky je centrom zimných športov stredisko Jasná Nízke Tatry. Lyžovať sa dá aj v ďalších lyžiarskych strediskách, ako sú Závažná Poruba, Pavčina Lehota či Liptovský Ján.

Apartmánový dom Paula je Vám k dispozícii počas celého roka. Naši hostia sa tak môžu ubytovať v jednom z troch apartmánov, ktoré sú kapacitne prispôsobené pre 23 osôb. Ideálne sú tak pre rodinky s deťmi či menšie skupinky priateľov a známych.

Prvý apartmán je dvojspálňový s kapacitou pre 7 osôb. Vybavený je plne zariadenou kuchyňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Druhý apartmán má 3 spálne s celkovou kapacitou pre 10 osôb. Jeho súčasťou je kúpeľňa vybavená rohovou vaňou, toaleta a tak isto plne zariadená kuchyňa. Tretí podkrovný apartmán má dve spálne, kúpeľňu so sprchovacím kútom a zariadenú kuchynku. Kapacita tohto apartmánu je 6 osôb. V dome je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenej záhrade Apartmánového domu Paula môžete tráviť svoj voľný čas s Vašimi najbližšími. Využijete tu altánok i terasu s vonkajším posedením. K dispozícii je tiež gril, kotlík a záhradný krb. Vaše deti sa vyšantia na detskom ihrisku s domčekom so šmýkačkou a hojdačkami, trampolínou a pieskoviskom. Tak zaparkujte Vaše autá priamo vo dvore Apartmánového domu Paula a strávte nezabudnuteľné chvíle na Liptove. Tešíme sa na Vás!