Tiché prostredie, bazén, sauna

Náš apartmánový dom Nonstop nájdete pri vstupe do Demänovskej doliny v tichej časti Liptovského Mikuláša, v Bodiciach. Sme v centre turistickej oblasti odkiaľ je blízko do Nízkych Tatier, Jasnej, demänovských jaskýň, aquaparku Tatralandia, Západných a Vysokých Tatier.

Apartmánový dom pozostáva z 3 samostatných apartmánov (každý apartmán s vlastným vchodom pre 4 osoby). Celková kapacita ubytovania je 12 lôžok. Prízemie každého apartmánu tvori malý kuchynský kút (sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad) s jedálenským stolom a sociálne zariadenie (sprchovací kút, toaleta). Na poschodí je spálňa, v ktorej nájdete manželskú posteľ a dve oddelené postele.

Na prízemí apartmánového domu sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, stolným futbalom a spoločenskými hrami. Za domom máte k dispozícii peknú záhradu s altánkom, veľký bazén, saunu, stolný tenis, vonkajší krb, gril a ohnisko. Deti sa potešia preliezkam, hojdačke a záhradnému domčeku so šmýkačkou.

V objekte nechýba ani Wi-Fi internet. Parkovať môžete hneď pri apartmánovom dome. Dovolenka u nás je ideálna pre rodinky s deťmi aj skupinky priateľov. Okolie ponúka širokú paletu možnosti športového, oddychového a kultúrneho vyžitia počas Vašej dovolenky.