Príjemné cenovo výhodné ubytovanie!

Pri minimálnom počte ubytovaných a platiacich 4 osôb vrátane detí máte celý dom a záhradu iba pre seba: 3 samostatné izby, 2 poschodia = 200 m2 APARTMÁN.

WIFI Zdarma

Apartmánový dom NELLY je situovaný v príjemnej pokojnej časti známej kúpeľnej obce Veľký Meder, vo vzdialenosti 1,2 km od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Pre ubytovaných hostí poskytujeme čierny náramok na kúpalisko, kde budete mať zľavnený vstup. Ak túžite po dovolenke plnej relaxu a oddychu, so zabezpečeným komfortom ubytovania a pekne upravenou záhradou plnou zelene, srdečne Vás k nám pozývame.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v našom pekne zariadenom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 8 až 10 osôb. Či už plánujete stráviť Vašu dovolenku ako pár, rodinka s deťmi, resp. dve rodiny alebo v kruhu Vašich priateľov, u nás máte na to vytvorené ideálne podmienky.

Na prízemí domu je pre Vás pripravená príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným posedením, televízorom, rádiom, DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. K dispozícii je Vám tu rovnako jedáleň ako aj plne vybavená kuchyňa, v ktorej môžete na prípravu vlastných chutných jedál využívať elektrický sporák s rúrou, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a umývačku riadu. Na prízemí ubytovania je umiestnená okrem vstupnej haly taktiež jedna samostatná toaleta. Schodiskom sa dostanete na poschodie domu, kde sa nachádzajú dve 4-lôžkové uzamykateľné izby. V ich výbave okrem manželskej postele a jednej rozkladateľnej pohovky (využiteľnej ako plnohodnotné dvojlôžko) nechýba ani televízor či DVD prehrávač. K dispozícii je Vám tu rovnako tretia 2-lôžková izba s rozťahovacím dvojlôžkom. Pre zabezpečenie komfortu hostí je poschodie domu vybavené aj spoločnou kúpeľňou s toaletou. V priestoroch celého ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v záhradnej časti domu s vonkajším posedením a možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené taktiež pieskovisko či trampolínu. V prípade potreby Vám radi zapožičiame detskú postieľku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Veríme, že u nás prežijete jedinečnú dovolenku plnú relaxácie a oddychu a radi naše služby využijete aj pri Vašej najbližšej dovolenke. Tešíme sa na Vás.