Nová chalupa na Liptove!

Apartmánový dom Majerčiak sa nachádza v malebnej liptovskej obci Partizánska Ľupča na strednom Slovensku, obklopenej prekrásnou prírodou Nízkych Tatier. Množstvo rôzne náročných turistických chodníkov v kombinácii s komfortným apartmánovým ubytovaním a možnosťou navštívenia zaujímavých kultúro-historických pamiatok Liptova je zárukou dovolenky, po akej ste dlho túžili. Doprajte si dokonalý relax v neďalekých termálnych bazénoch Aquaparku Tatralandia alebo Gino Paradise Bešeňová, alebo si aktívne oddýchnite a spoznávajte krásy Liptova prechádzkami, cyklistikou či adrenalínovými preletmi ponad krajinu. V zimnom období si tu prídu na svoje najmä milovníci lyžovania vďaka 300 metrov dlhej zjazdovke alebo korčuľovania na osvetlenom klzisku priamo v dedine. Ak patríte medzi náročnejších lyžiarov, vyberte sa za vynikajúcou lyžovačkou do špičkového lyžiarskeho strediska Ski & Bike Malinô Brdo - Ružomberok, ktoré je dostupné len 15 minút jazdy autom od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novopostavenom rodinnom dome s dvomi apartmánmi so samostatnými vchodmi, ktorý disponuje celkom 12 lôžkami (vrátane prísteliek). Dom si je možné prenajať ako celok pre jednu skupinu návštevníkov alebo po jednotlivých apartmánoch pre dve nezávislé skupiny hostí. Pripravený tu pre Vás máme prízemný apartmán s terasou alebo apartmán na poschodí s dvomi balkónmi. V každom apartmáne sa nachádzajú dve 2-lôžkové spálne a jedna priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rozťahovacou pohovkou, využiteľnou v prípade potreby ako prístelka pre ďalšie dve osoby. Súčasťou každého apartmánu je taktiež plne zariadená kuchyňa, vhodná na prípravu vlastných chutných jedál, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou oboch apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou (a to pre každú izbu), spolu tak môžete využívať celkom dve kúpeľne s toaletami pre každý apartmán. Hostia majú taktiež možnosť počas ich pobytu využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemný pohodový čas s rodinou či priateľmi si pokojne doprajte v upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom, vonkajším krbom a posedením, kde je možné grilovať a opekať voňavé klobásky či iné špeciality. Milovníkom futbalu, bedmintonu či volejbalu skvelo poslúži na nekončiacu zábavu a hry obrovská záhrada patriaca k domu. Špeciálne pre deti sme pripravili aj obľúbenú trampolínu, na ktorej sa môžu šantiť celý deň. Pohodlné parkovanie Vašich áut je samozrejme možné vo dvore ubytovania.

Veríme, že si u nás vychutnáte naozaj výnimočný čas a že sa k nám na Liptov budete radi vracať! Tešíme sa na Vašu návštevu!