Nové apartmány priamo na brehu rieky Váh

Chcete odísť z domu a naplno si oddýchnuť od všednosti bežných dní? Prijmite vrúcne pozvanie do nášho štýlového Apartmánového domu Kriváň, ktorý sa nachádza pri Váhu, necelý kilometer od Vodného raja v Bešeňovej.

Dovolenka plná vody, relaxu aj zábavy – takto si naplánujte Váš pobyt u nás. Samozrejme, nielen wellness vo Vodnom raji s blahodarnými účinkami termálnej vody priaznivo zapôsobia na Vaše telo. Schladiť sa počas leta na behoch Liptovskej Mary aj vo vodnej nádrži Bešeňová, prejsť sa prírodou Nízkych Tatier, navštíviť známe zaujímavé miesta ako Vlkolínec, Malinô Brdo či Archeoskanzen Havránok. To je len malá ponuka z možností na trávenie času. Určite si naplánujte výlet do Kontaktnej ZOO, do Tatrapolisu alebo na Oravský hrad. V zime zlyžujete svahy špičkového strediska Jasná, alebo na Malinôm Brde, prípadne okolitých.

Najvyšší komfort sme zaistili každému hosťovi v Apartmánovom dome Kriváň. Apartmány aj štúdiá sú zariadené vkusne, moderným nábytkom a celkovo ponúkajú priestor pre prespanie 31 osôb. Na výber máte:
- jeden 2-lôžkový štúdiový apartmán 2+0 s balkónom, s manželskou posteľou,
- dva 3-lôžkové štúdiá 2+1 s balkónom alebo terasou, s manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozťahovacieho kresla,
- dva 2-lôžkové apartmány 2+2 s balkónom alebo terasou, s manželskou posteľou a dvomi prístelkami vo forme gauča,
- jeden 4-lôžkový apartmán 4+3 s terasou, s manželskou posteľou v jednej spálni, manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozťahovacieho kresla v druhej spálni + dvomi prístelkami na gauči v obývačke,
- jeden 4-lôžkový apartmán 4+4 s balkónom, s manželskou posteľou a jednou prístelkou v jednej spálni, manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozťahovacieho kresla v druhej spálni + dvomi prístelkami na gauči v obývačke.

Apartmány aj štúdiá sú riešené takmer totožne – až na kapacitu a balkón alebo terasu. Nechýba tiež trezor, klimatizácia a televízor so satelitným príjmom. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je vlastný kuchynský kút pre prípravu výborných špecialít. Vychutnáte si ich na jedálenskom sedení. Väčšie apartmány disponujú obývacou miestnosťou s gaučovým sedením. Komfort počas ubytovania u nás tiež zabezpečuje vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je spojenie s okolitým svetom možné cez bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí je všetkým rekreantom k užívaniu spoločenská miestnosť s gaučom, televízorom so satelitným príjmom, hrami a terasou. Ak radi varíte, poteší Vás spoločná, kompletne zariadená kuchyňa. Rovnako sa tu nachádza aj spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Taktiež Vám zaistíme recepčné služby, platbu kartou, využitie technickej miestnosti s práčkou, žehličkou a susičom na lyžiarky. Vieme Vám uschovať bicykle aj lyže.

Šum rieky Váh, kde si ulovíte aj ryby, dotvorí príjemnú atmosféru počas oddychu vonku. K dispozícii je Vám altánok s posedením, grilom ako i terasa s posedením. Deti sa zabavia na ihrisku s atrakciami alebo v detskom kútiku s hračkami. Po dohode u nás využijete detskú postieľku aj vysokú stoličku. Zahráte sa aj šípky a pétangue. Parkovanie Vašich áut je priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás v Apartmánovom dome Kriváň!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá