Skvelá lyžovačka v Park Snow Donovaly!

Apartmánový dom Kamzík poskytuje komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí rekreačno - lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly. Výborná poloha ubytovania vo vzdialenosti len 50 metrov od lyžiarskej školy, 500 metrov od 4-sedačkovej lanovky Záhradište a 6-sedačkovej lanovky Telemix Nová Hoľa, je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, turistiky a skvelej lyžovačky. Samotné Donovaly predstavujú výborný východiskový bod pre podnikanie množstva značených turistických a cyklistických tras do oblasti Veľkej Fatry Nízkych Tatier a Starohorských vrchov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdou na bobovej dráhe, relaxom na trampolíne či vyskúšaním lanového centra, bungee a lezeckej steny.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v komfortne zariadených dvoch štúdiách s kapacitou pre 2 až 3 osoby a jednom pohodlnom apartmáne, vhodnom pre ubytovanie 4 až 5 osôb. Súčasťou oboch štúdií je príjemná spálňová časť s televízorom so satelitným príjmom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchynkou. Apartmán je oproti štúdiám navyše vybavený balkónom, samostatnou spálňou s manželskou posteľou (s možnosťou jednej prístelky) ako aj obývacou miestnosťou s posedením s pohodlným prespaním pre 2 osoby a televízorom so satelitom, ktorej súčasťou je rovnako plne zariadená kuchynská časť s jedálenským posedením. Samozrejmosťou štúdií a apartmánu je vlastná kúpeľňa s toaletou.

Ubytovaným hosťom je počas ich pobytu k dispozícii recepcia (fungujúca od 8:00 do 20:00 hod.), štýlový drink bar, detský kútik s hračkami a reštaurácia s ponukou chutných jedál (otvorená počas letnej a zimnej sezóny). Samotné ubytovanie je možné s príchodom od 14:00 do 18:00 hod. a odubytovanie do 10:00 hod. Pripojenie na internet je možné využívať v spoločných priestoroch ubytovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov