Apartmány len 200 metrov od termálov

Apartmanový dom Janka sa nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchoch v obci Sklené Teplice. Ubytovanie je vzdialené len 200 metrov od známeho kúpaliska s termálnou vodou, kde si môžete vychutnať dokonalý relax a wellness. Okrem relaxu v termálnej vode sa môžete vybrať na turistiku či prechádzky. Obľúbenou aktivitou je aj cykloturistika, zber lesných plodov a hubárčenie.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom apartmánovom dome s celkovou kapacitou 18 lôžok. Vybrať si môžete z dvoch samostatných apartmánoch s vlastnými vchodmi:

1. Apartmán má kapacitu 8 lôžok. Tvoria ho dve dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek na každej izbe.
2. Apartmán má kapacitu 10 lôžok. Tvori ho dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek a trojlôžková izba s možnosťou troch prísteliek.

Každý z apartmánov má vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou a kompletne zariadenú kuchyňu s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V apartmánoch má jedna väčšia spálňa funkciu spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom. Apartmány si môžete prenajať samostatne alebo spoločne ako celok. Sú vhodné pre páriky, rodinky aj skupinky priateľov.

Parkovanie je zabezpečené vo dvore a pred apartmánovým domom. V areáli ubytovania sme pre Vás pripravili altánok, vonkajšie posedenie, gril a kotlík na guľáš. Pozývame Vás k nám na príjemnú dovolenku s pokojnou atmosférou a zdravým horským vzduchom.