Príjemný samostatný apartmánový domček

Apartmánový domček HASKY je situovaný priamo v kúpeľnom mestečku Bojnice, v prostredí nádherného regiónu Ponitrie. V jeho blízkom okolí sa nachádzajú najznámejšie atrakcie ako Bojnický zámok, zoologická záhrada či termálne kúpalisko Čajka. Váš pobyt si môžete spríjemniť taktiež oddychom v obľúbenom komplexe bojnických kúpeľov, kde sa môžete nechať rozmaznávať rôznymi relaxačnými a liečebnými procedúrami. Ideálna poloha ubytovania v tichej lokalite neďaleko centra mesta je zárukou jedinečnej dovolenky plnej relaxácie i aktívneho oddychu. Nenechajte si ujsť ani tradičné prehliadky a vystúpenia sokoliarov či šermiarov alebo sa vydajte do okolitej prírody, kde je možné sa venovať jazdeniu na koni, rybolovu či príjemným prechádzkam a zberu lesných plodov a húb.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v štýlovom apartmánovom domčeku HASKY s celkovou kapacitou pre 6 osôb. Na prízemí objektu je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a rôznymi spoločenskými hrami, pri ktorých sa s rodinou či priateľmi isto dobre zabavíte. Súčasťou ubytovania je aj kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej na prípravu vlastných chutných jedál môžete využívať plynový sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar a rýchlovarnú kanvicu. V tejto časti domu je umiestnená taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Po príjemne strávenom dni si môžete oddýchnuť v útulných izbách domčeka, kde sa nachádzajú dve 3-lôžkové izby s pohodlnými posteľami a štandardným nábytkom. V celom objekte je zaistená možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V záhradnej časti ubytovania nechýba vonkajšia terasa s možnosťou príjemného posedenia a opekania či grilovania na ohnisku alebo v záhradnom krbe. Pre najmenších návštevníkov tu máme pripravené pieskovisko s hračkami a rodičov isto potešíme aj možnosťou zahrať si u nás šípky alebo stolný futbal. Svoje autá bezpečne odparkujete priamo vo dvore apartmánového domu.

Rezervujte si Vašu vysnívanú dovolenku u nás už dnes! Tešíme sa na Vašu návštevu!