Len 6 minút pokojnej chôdze od kúpaliska

Apartmánový dom Ferenczi je situovaný v pokojnej časti kúpeľného mestečka Veľký Meder, v blízkosti len 6 minút pohodlnej chôdze od termálneho kúpaliska. Ubytujte sa v tichom prostredí, kde budete mať na oddych k dispozícii príjemnú veľkú záhradu s hojdačkami, preliezkami a s možnosťou pohodového grilovania či opekania.

Našim hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie v 6 štýlovo a komfortne zariadených apartmánoch. Vybrať si môžete spomedzi štyroch štvorlôžkových apartmánov a dvoch apartmánov s kapacitou 5 lôžok. Súčasťou každého apartmánu je televízor, WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je aj vlastná kuchynka s plným vybavením na prípravu vlastných jedál. Využívať v nich môžete elektrický sporák/dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou.

Ubytovaní hostia si môžu u nás príjemne oddýchnuť v pekne upravenej záhrade ubytovania, resp. využiť vonkajšie posedenie na krytej terase. Okrem bezproblémového parkovania majú naši hostia u nás zabezpečené aj zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi s možnosťou dvakrát opustiť areál kúpaliska. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť príjemné chvíle Vašej dovolenky.