Hlavná Recepcia, Fatrapark 1

Nachádzate sa na HLAVNEJ STRÁNKE RECEPCIE Apartmánového domu Fatrapark1.

Naša jediná a hlavná recepcia disponuje množstvom apartmánov rôznych veľkostí v počte 40. Snažíme sa vyhovieť všetkým Vaším požiadavkám a máte možnosť výberu z viacerých apartmánov a taktiež poschodia a možnosti balkónu v apartmáne. Okrem ubytovania Vám ponúkame raňajky, lyžiareň, úschovňu bicyklov, masáže, posedenie v bare s detským kútikom a veľa ďalšieho. Ostatné booking webové stránky s názvom Fatrapark týmito službami nedisponujú.

Apartmánový dom FATRAPARK sa nachádza v malebnej Hrabovskej doline v Ružomberku, v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže a lyžiarskeho strediska Malinô Brdo SKIPARK Ružomberok. Naša hlavná recepcia sídli hneď pri vchode. K dispozícii máme 20 apartmánov s 1 miestnosťou, 15 apartmánov s 2 miestnosťami a 5 apartmánov s 3 miestnosťami. Kapacita 200 miest.

Je to skvelé miesto pre dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi, školské zájazdy, možnosť hrať hry v okolí ( lúka , les ), rovnako vhodné miesto pre obchodných cestujúcich a firemné akcie.

- prístup autom celoročne - v zime bez reťazí
- parkovisko pred budovou – ZADARMO
- parkovisko v podzemnej garáži za poplatok
- prevádzka a bezpečnosť objektu je zabezpečovaná 24 hodinovou službou
- otvorené ohnisko, možnosť grilovania, opekania
- na recepcii sa nachádza aj Lobby bar Fatrapark
- dostupná lyžiareň
- salónik pre 25 - 30 osôb
- domácim zvieratám vstup povolený
- bezbariérový prístup do budovy aj na apartmány
- možnosť zajednania masáží