Relax, oddych, pohoda...

Ponúkame Vám štýlové ubytovanie v Apartmánovom dome Farma Obeckov, kde sa spája harmónia, pokoj a relax s rodinnou atmosférou. Apartmánový dom je situovaný v tichom centre obce s rovnomenným názvom Obeckov, v okrese Veľký Krtíš.

Okolie Apartmánového domu farma Obeckov ponúka možnosti navštíviť neďaleký Zámok Halíč, Hrad Modrý kameň, Hrad Vígľaš, vinárstvo Domin a Kušický, Biokúpalisko KRTKO vo Veľkom Krtíši, rozhľadňu Opavská hora (577 m n.m. ) a mnoho ďalších príležitostí ako stráviť pekný deň.

Naše príjemné ubytovanie je Vám k dispozícii od mája do septembra a ponúka Vám tri komfortné apartmány s celkovou kapacitou 22 lôžok vrátane prísteliek v tomto rozložení:

- 2-lôžkový Apartmán Royal s krbom, jednou spálňou s manželskou posteľou a možnosťou dvoch prísteliek. Dve prístelky využijete v obývacej časti na rozťahovacom gauči.

- 3-lôžkový Apartmán Rustical s dvomi spálňami. Jedna s tromi samostatnými lôžkami, druhá s dvomi prístelkami na rozťahovacom gauči. Ďalšia prístelka je k dispozícii v kuchyni na pohovke.

- 4-lôžkový mezonetový Apartmán Superior s krbom a dvomi spálňami. Jedna spálňa je vybavená s manželskou posteľou a štyrmi prístelkami na dvoch rozťahovacích lôžkach, druhá s manželskou posteľou a rozťahovacím lôžkom pre dve osoby. V prípade nutnosti máte možnosť ďalších dvoch prísteliek v tzv. galérii a jednej prístelky pre dieťa v kuchyni.

V každom apartmáne sme pre Vaše maximálne pohodlie pripravili spoločenskú časť s posedením, televízorom so satelitným príjmom a kompletne zariadenú kuchynskú časť. Súčasťou všetkých apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, sprchovacím kútom v apartmánoch Superior a Rustical a vírivou/masážnou vaňou v Apartmáne Royal. V priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Zahryznite sa do jablka, hrušky, slivky či moruše priamo zo stromu v záhrade, ako keď ste boli deti. Nazbierajte si hrozno na zdravé raňajky, potešte telo vo fínskej sudovej saune (za poplatok) a príjemne ho otužte v ochladzovacej kadi. Nechajte Vaše deti zabaviť sa hrou na preliezkach, šmýkačke a trampolíne, zatiaľ čo Vy si ugrilujete dobroty na grile záhradného krbu, uvaríte kotlíkový guláš a v kruhu blízkych posedíte v altánku. Ak obľubujete aktívnu dovolenku, zapožičiame Vám bicykle, volejbalové lopty (volejbalová sieť k dispozícii). V prípade záujmu si navyše zahráte exteriérový stolný tenis.

U nás je možné platiť kreditnou kartou a parkovať priamo na oplotenom pozemku zabezpečenom kamerovým systémom. Spoznajte krásy južného Slovenska, získajte veľa nových zážitkov a prežite nezabudnuteľné chvíle a potrebný oddych - lebo si to zaslúžite. V Apartmánovom dome Farma Obeckov ste vítaní!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty