Len 200 m od termálneho kúpaliska VADAŠ!

Dom Euro je situovaný v atraktívnej časti mesta Štúrovo, len 200 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Vďaka vynikajúcej polohe domu si tak naši hostia môžu počas celého svojho pobytu vychutnávať relax v termálnych bazénoch kúpaliska s rozmanitým tobogánovým svetom. Spríjemniť Váš pobyt si tu môžete rovnako aj oddychovými aktivitami ako jazda na koni, na štvorkolkách a motokárach, rybolov, člnkovanie a vodné bicyklovanie na jazere či hranie minigolfu, tenisu alebo plážového volejbalu a futbalu.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre ubytovanie maximálne 14 osôb. K dispozícii sú Vám tu tri izby - dvojlôžková, trojlôžková a štvorlôžková izba s možnosťou využitia jednej prístelky. Každá z týchto izieb je vybavená televízorom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou s toaletou. V prípade ubytovania jednej väčšej skupiny hostí je tu možnosť využitia ešte jednej 4-lôžkovej izby. V objekte je všetkým ubytovaným hosťom k dispozícii veľká spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením, vhodná pre plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia zároveň v príjemne upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom s vonkajším posedením a možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore domu. Tešíme sa na Vás.