Komfortné apartmány blízko aquaparku

Apartmánový dom Eliška je situovaný v podtatranskom meste Poprad. Dovolenku u nás strávite v pokojnej časti mesta plného možností, s krásnou panorámou Vysokých Tatier.

Zaujala Vás možnosť stráviť svoju dovolenku v Poprade? Z Apartmánového domu Eliška nie je k žiadnej atrakcii ďaleko. Za relaxom, ale aj kopou zábavy sa vyberiete do AquaCity Poprad. Nadšenci histórie a kultúrnych pamiatok sa prejdú po historických častiach mesta. V blízkych Vysokých Tatrách prežijete príjemnú túru alebo cyklotúru. Ak nás navštívite v zimnom období, zalyžujete si na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Tatranská Lomnica a mnohých ďalších.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v troch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 18 osôb. Každý apartmán disponuje svojim vlastným vchodom.

Apartmán – prízemie
Prízemie objektu tvorí komfortný 2-lôžkový apartmán. Útulná spoločenská miestnosť je vybavená televízorom so satelitným príjmom a pohodlným koženým gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre 2 osoby. Na prípravu jedál poslúži kuchyňa vybavená plynovým sporákom s plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou apartmánu je 2-lôžková spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. K dispozícii Vám bude aj práčka a žehlička.

Apartmán – I. poschodie
Na prvom poschodí sa nachádza 8-lôžkový apartmán, vhodný pre jednu väčšiu skupinu. Spoločenská miestnosť je vybavená televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre 2 osoby. Miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V apartmáne je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková spálňa a dve 3-lôžkové spálne (nie je možnosť umiestniť prístelky). Samozrejmosťou je prístup na vlastný balkón aj kúpeľňa s vaňou, toaletou, žehličkou a práčkou.

Apartmán – II. poschodie
Na najvyššom poschodí domu sa ubytujete v 5-lôžkovom apartmáne. Priestranná spoločenská miestnosť je vybavená televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre dve osoby. Svoje pokrmy si pripravíte v kuchyni s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V kuchyni sa nachádza rozťahovacie kreslo pre jednu osobu. Oddych si doprajete v jednej 2-lôžkovej spálni alebo v jednej 3-lôžkovej spálni s prístupom na balkón. Nechýba tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, žehličkou a toaletou.

Všetky lôžka v apartmánoch sú ľahko premiestniteľné a je ich tak možné prispôsobiť Vašim požiadavkám. V prípade potreby Vám radi zapožičiame detskú postieľku či žehličku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoje autá si môžete zaparkovať v jednej z dvoch garáží, na garážovom státí s prístreškom alebo na priestranstve pred garážami. Tešíme sa na Vás v Apartmánovom dome Eliška!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá