Len 300 m od strediska Ski centrum Mýto!

Apartmánový dom DESA je situovaný v príjemnom prostredí na okraji malebnej horskej obce Mýto pod Ďumbierom, v centre Nízkych Tatier. Vďaka svojej výhodnej polohe a modernému vybaveniu ponúka pre svojich hostí dokonalé prostredie pre príjemné strávenie dovolenky, plnej aktívneho oddychu aj skvelého relaxu.

Trávenie volného času počas pobytu v našich apartmánoch je naozaj rozmanité. Venovať sa môžete naplno turistike, cyklistike, golfu, návšteve jaskýň, lyžovaniu a snowboardingu, či oddychu v okolitých wellness centrách. V zime si tu užijete dedinskú sánkovačku a skvelú lyžovačku v 300 m vzdialenom lyžiarskom stredisku Ski centrum Mýto, so 4-sedačkovou lanovku s dĺžkou 1 460 m. Len 4 km od apartmánov sú Vám k dispozícii služby strediska Tále či ďalších okolitých lyžiarskych stredísk Chopok - Juh a Čertovica.

Radi Vám sprostredkujeme súkromné návštevy u miestnych remeselníkov, rezbárov, tkáčok na tradičných krosnách, včelárov alebo výrobcov keramiky. Jedinečný večerný čas tu môžete zažiť aj počas tradičných pochodov s Mýtnikom. Príjemne strávený deň Vám ponúka jedinečným spôsobom prístupná Jaskyňa mŕtvych netopierov a Bystrianska jaskyňa. V lete tu na Vás čaká množstvo skvelých zážitkov pri turistike v Nízkych Tatrách, splave Hrona, kúpaní a golfe. Nové zážitky, overenie svojich schopností a kondície Vám ponúka lanový park Tarzánia pre veľkých aj malých na Táloch. Ajax Farma ponúka jazdu na koňoch, pričom Vaše deti určite ocenia priamy kontakt s domácimi zvieratkami v mini ZOO na farme.

Nádherný deň strávený v prírode zažijete aj v Lesníckom skanzene, kam Vás dopraví jedinečná a turisticky vyhľadávaná Čiernohronská železnička. Na blízkom salaši Zbojská na Vás čakajú skvelé zbojnícke zážitky s možnosťou občerstvenia sa tradičnými pochúťkami. Na Horehroní sa určite nudiť nebudete. Po príjemne strávenom dni si pokojne doprajte výborný relax v bazénoch okolitých wellness centier či hotelov.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatne stojacom dvojpodlažnom Apartmánovom dome DESA, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 10 osôb. Vďaka výbornému dispozičnému riešeniu domu, ktorého súčasťou sú 4 príjemne zariadené izby, je ubytovanie v ňom vhodné nielen pre rodiny s deťmi a seniorov, ale aj samostatné skupiny priateľov a známych.

Na prvom aj druhom poschodí domu sa nachádza vždy jeden apartmán s kapacitou pre 5 osôb. Každý z apartmánov má 2 samostatné spálne (2-lôžkovú a 3-lôžkovú izbu), vybavenú kuchyňu, chodbu a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Horný apartmán má zaistený z 2-lôžkovej spálne prístup na balkón. Vo výbave oboch apartmánov môžete využívať taktiež televízor a WiFi pripojenie na internet. Pre rodiny s deťmi máme pripravenú detskú postieľku. Súčasťou domu je zároveň vymedzený priestor pre odkladanie lyží a bicyklov.

Pre príjemný oddych Vám poslúži veľká terasa domu s vonkajším posedením a možnosťou grilovania na záhradnom grile. Zatiaľ čo Vy si vychutnáte pokoj na vidieckej záhrade, Vaše deti môžu veselo šantiť na detských hojdačkách, šmýkačke alebo vytvoriť si vlastný svet v záhradnom domčeku pri zurčiacom potoku.

Parkovanie Vašich áut je zaistené v bezprostrednej blízkosti vstupu do apartmánového domu, na jeho vlastnom pozemku s kapacitou 5 parkovacích miest. Tešíme sa na Vašu návštevu.