Dovolenka v Tatrách - voľné apartmány!!!

Apartmánový dom Bocian je situovaný v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v tichej pokojnej časti obce Veľká Lomnica, ležiacej medzi mestami Poprad a Kežmarok, vo vzdialenosti len 8 km od Tatranskej Lomnice. Vďaka výbornej polohe apartmánového domu si tu hostia počas celého svojho pobytu môžu celoročne vychutnávať nie len bohaté možnosti relaxu, aktívneho oddychu a voľnočasových aktivít, ale aj ten snáď najkrajší a najznámejší pohľad na panorámu Vysokých Tatier.

Výborne oddýchnuť si môžete pri hraní golfu na známom golfovom ihrisku Black Stork, ktoré je vzdialené len 500 metrov od apartmánového domu. Venovať sa môžete aj podnikaniu množstva turistických prechádzok, horských túr a cyklistických výletov do blízkeho ale aj širšieho okolia ubytovania. Naplno tak môžete spoznávať krásu nie len celého Tatranského národného parku, ale aj neďalekého Slovenského raja a Pienin. Na svoje si tu prídu aj milovníci relaxu v termálnych bazénoch, ktorí môžu využívať služby neďalekých aquaparkov AquaCity Poprad a Tatralandia, či termálnych kúpalísk Vrbov a GINO Paradise Bešeňová. V letnom období môžete svoje ratolesti nechať vyšantiť aj v detskom aquaparku, nachádzajúcom sa v susedstve apartmánového domu.

V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých priaznivcov zimných športov. Skvele zalyžovať si môžete v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci, Štrbskom Plese či Ždiari, ktoré ponúkajú zároveň široké možnosti bežeckého lyžovania a sánkárskych tratí.

Počas celého roka Vám Apartmánový dom Bocian ponúka komfortné ubytovanie v príjemne zariadených 4 dvojlôžkových izbách (s možnosťou využitia 2 prísteliek) ako aj 8 dvojizbových apartmánoch s kapacitou pre 4 a 5 osôb. Všetky izby ako aj apartmány sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, WiFi pripojením na internet a plne vybaveným kuchynským kútikom s možnosťou prípravy a ohrevu jedál, v ktorého výbave môžete využívať elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mraziacim boxom a potrebný riad. Samozrejmosťou všetkých izieb a apartmánov je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Prízemné apartmány disponujú navyše aj terasou, apartmány na poschodí zas dvomi balkónmi s veľmi pekným výhľadom. Ak si chcete vychutnávať čaro horskej atmosféry pri praskajúcom dreve v krbe, určený je pre Vás niektorý z našich štyroch 4-lôžkových apartmánov.

Súčasťou apartmánového domu sú rovnako štýlové priestory spoločenskej miestnosti s veľkým krbom, pohodlnými koženými sedačkami, televízorom so satelitným príjmom, Hi-Fi vežou a vybaveným barom. Túto spoločenskú časť apartmánového domu po vzájomnej dohode poskytujeme prevažne väčším skupinám hostí. Príjemne oddýchnuť si viete aj na vonkajšej terase, kde máme pre Vás pripravené vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri apartmánovom dome.

Okrem oddychu pri turistike, vo wellness, v bazénoch alebo na zjazdovkách si Váš pobyt u nás viete spríjemniť aj výletmi za spoznávaním blízkych kultúrnych a historických pamiatok. Navštíviť sa rozhodne oplatí bývalé kráľovské mestá ako Kežmarok, Levoča či Spišská Sobota, vyhľadávaný Spišský hrad alebo očarujúce okolité jaskyne (Belianska jaskyňa, Važecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody). Ozvláštniť Váš voľný čas si môžete aj plavbou na plti po rieke Dunajec alebo windsurfingom na Liptovskej Mare. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pre ubytovaných hostí ponúkame 20% zľavu v lyžiarskom stredisku SNOWPARK Lučivná (platí pri zakúpení 4 hodinového a vyššieho skipasu).