Príjemné cenovo výhodné ubytovanie!

Apartmánový dom Anna je situovaný v príjemnom pokojnom prostredí na začiatku malebnej obce Hrabušice, predstavujúcej vstupnú bránu do nádhernej prírody Slovenského raja. Ubytovanie je výborným riešením pre skupiny, školské výlety a tábory.

Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom bohaté možnosti turistiky. Venovať sa môžete spoznávaniu krásnych roklín a tiesňav Slovenského raja ako napríklad Prielom Hornádu, Suchá Belá, Veľký Sokol alebo Piecky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj relaxom v neďalekom aquaparku AquaCity Poprad, návštevou termálneho kúpaliska Vrbov alebo Spišského hradu a historickej Levoče.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách samostatného rekreačného domu, ktorý je dispozične prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 16 osôb.

Keďže je rekreačný dom tvorený 5 komfortne zariadenými izbami s vlastnou kúpeľňou s toaletou, ubytovanie v ňom je vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov, ale aj pre jednotlivé páry, rodinky s deťmi či menšie skupiny priateľov. Pripravené pre Vás sú tu dve 2-lôžkové izby, dve 3-lôžkové izby (jedna z izieb disponuje možnosťou využitia jednej prístelky) a jedna väčšia 5-lôžková izba. Vo výbave každej izby nechýba ani televízor, chladnička a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou prízemia apartmánového domu je priestranná reštaurácia, v ktorej majú ubytovaní hostia zabezpečenú možnosť chutného stravovania vo forme raňajok a večerí (polpenzia). Príjemne oddýchnuť si môžete rovnako vo vonkajšom altánku s posedením s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. K apartmánovému domu patrí väčšia zatrávnená plocha vhodná na hranie rôznych loptových hier. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite.