Viac ako 5 nocí: ZĽAVA - 5 EUR/noc

Apartmánový dom Aida je situovaný v krásnom horskom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti na okraji tatranskej obce Gerlachov, nachádzajúcej sa priamo pod Gerlachovským štítom. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, turistiky ako i športového vyžitia a relaxácie. Venovať sa môžete príjemným turistických prechádzkam, vysokohorským túram ako aj cyklistickým trasám krásnou prírodou Tatranského národného parku. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete taktiež jazdou na koni, hraním bowlingu či vychutnávaním si relaxu v bazénoch blízkeho aquaparku AquaCity Poprad (9 km) alebo v termálnom kúpalisku Thermal Park Vrbov. V okruhu 12 km od ubytovania sú Vám k dispozícii služby viacerých špičkových lyžiarských stredísk v Lopušnej doline (6 km), Lučivnej (6 km), Starom Smokovci (10 km) alebo na Štrbskom Plese (12 km).

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v komfortne zariadenom samostatnom apartmánovom dome Aida, ktorý je svojím vybavením prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 20 osôb. Ubytovanie je svojim výborným dispozičným riešením vhodné pre ubytovanie nie len väčšej skupiny návštevníkov ako aj jednotlivých rodiniek s deťmi a párov. Apartmánový dom je tvorený 4 kompletne vybavenými apartmánmi s vlastnými vchodmi. Vybrať si tu môžete spomedzi 2 apartmánov s kapacitou pre 4 osoby a 2 apartmánov, určených pre ubytovanie 5 až 6 hostí (možnosť jednej prístelky).

Všetky apartmány sú poschodové. Na ich prízemí máte možnosť využívať miestnosť na úschovu lyží, bicyklov ako aj iného športového príslušenstva a samostatnú toaletu s umývadlom. Nechýba tu príjemná obývacia hala s televízorom, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchynkou s jedálenskou časťou. Spálňová časť všetkých apartmánov sa nachádza na poschodí, pričom je tvorená vždy dvomi spálňami. Pre zabezpečenie komfortu hostí je umiestnená pri spálňach na poschodí každého apartmánu vždy jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. K výbave všetkých apartmánov patrí balkón s pekným výhľadom na ovocný sad a okolitú panorámu hôr.

Príjemne posedieť v kruhu rodiny a priateľov si môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovania, kde je pre nich pripravená štýlová drevená koliba s krbom a pohodlným posedením. Vaše ratolesti môžete nechať šantiť na preliezke so šmýkačkou a hojdačkou. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome. Tešíme sa na Vašu návštevu.