Apartmány v dotyku s prírodou na horách

Pozývame Vás stráviť dovolenku, pracovnú cestu či romantický pobyt do Apartmánových viliek Inovec, ktoré sa nachádzajú priamo na svahu lyžiarskeho strediska Bezovec v Novej Lehote.

Ak Vás láka okolitá príroda, pokojne sa po značených turistických chodníkoch môžete vybrať na nenáročnú túru či zber lesných plodov. Odporúčame Vám i návštevu Hradu Beckov, Topoľčianskeho hradu, Hradu Tematín či Čertovej pece. Spolu s deťmi nevynechajte tiež výlet na ZOO Farma New Zealand či Ranču pod Babicou. V zime si zalyžujete na svahoch spomínaného lyž. strediska, kde sa nachádza aj hotel, prípadne v okolitých strediskách Ski centrum Kálnica i Ski Ahoj - Banka.

Počas celého roka Vám vieme zaistiť komfortné ubytovanie pre 45 osôb v Apartmánových vilkách Inovec. Vybrať si u nás môžete z nasledovných apartmánov vo vilkách:

- z ôsmich apartmánov v štyroch vilkách. Súčasťou každého apartmánu je obývacia izba s gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu), kompletne zariadená kuchynka a jedálenské sedenie. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pokojný spánok si užijete v dvoch 2-lôžkových spálňach. Apartmány sú vždy v rámci vilky dva, každý je s vlastnou teraskou s posedením a vždy so samostatným uzamykateľným vchodom z predsiene.

- jedného apartmánu - samostatnej Vilky LUX. K dispozícii v ňom máte dve 2-lôžkové spálne, jednu 1-lôžkovú spálňu, dve samostatné kúpeľne, obývaciu izbu pohodlným gaučovým sedením a kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou. Aj tu je taktiež možnosť využiť terasu s vonkajším posedením.

Priamo od nás už nemusíte chodiť nikam. Na recepcii hotela Vás čaká ochotný personál, ktorý Vám uschová Vaše lyže. Vďaka nášmu nadštandardnému vybaveniu - wellness s fínskou saunou, infra saunou, 12 m bazénom s protiprúdom, širokým spektrom masáží, squashu, detskému kútiku i multifunkčnému ihrisku si tu na svoje príde každá rodinka s deťmi až po obchodných cestujúcich. Zároveň Vám ponúkame možnosť celodenného stravovania v reštaurácii s terasou i osvieženie v lobby bare. Nachádza sa tu aj zasadačka s možnosťou zapožičania techniky, altánok s vonkajším posedením a ohniskom. Parkovanie - zdarma pri objekte. V prípade záujmu sa môžete ubytovať aj v niektorej z izieb hotela.

Našou túžbou je zanechať vo Vás čo najlepšie spomienky z pobytu v jedinečnom horskom prostredí Hotela Inovec. Tešíme sa na Vás!