Príjemné ubytovanie od 8 EUR/osoba/noc!

Apartmánové ubytovanie Július Jakubec sa nachádza na poschodí rodinného domu v známej obci Hrabušice, v prekrásnom prostredí Slovenského raja, vyhľadávaného najmä pre svoje unikátne rokliny s vodopádmi a kúzelné jaskyne.

Vybrať sa tak môžete na turisticky obľúbený Kyseľ, Piecky, navštívte Sokoliu dolinu alebo Zejmarskú roklinu a nevynechajte ani tajomné podzemné jaskyne s čarokrásnymi jazierkami (Dobšinská ľadová jaskyňa, Medvedia alebo Stratenská jaskyňa). Zaiste sa Vám oplatí naplánovať si aj celodenný výlet do širšieho okolia ubytovania. Za návštevu stojí napríklad historické mestečko Levoča či obrovský Spišský hrad (oba zapísané v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO).

Naši najmenší hostia sa vždy potešia blízkej zoologickej záhrade v Spišskej Novej Vsi, kde môžu spolu s rodičmi a kamarátmi sledovať rôzne druhy zvieratiek a zahrať sa na detskom ihrisku s preliezkami a kolotočom. Skvelý relax si po dni plnom zážitkov môžete vychutnávať v neďalekom vodnom svete AquaCity Poprad, vzdialenom len 20 minút cesty od ubytovania. Nadšenci zimných športov si môžu skvelo zalyžovať či zabežkovať v blízkych špičkových lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách (Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso) s možnosťou využitia doplnkových služieb ako sú inštruktori lyžovania či snowboardingu, detská lyžiarska škola, reštaurácie či predajne a požičovne športového oblečenia a výstroja.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v 7-lôžkovom apartmáne, umiestnenom na poschodí rodinného domu. Veľmi milí a ústretoví majitelia domu tu pre Vás pripravili dve útulné spálne, jednu menšiu 2-lôžkovú izbu a jednu väčšiu 3-lôžkovú izbu s posedením a balkónom.

Súčasťou apartmánového ubytovania je aj priestranná spoločenská miestnosť s televízorom, rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre dve osoby), pohodlnými kreslami a ratanovým posedením priamo pod oknom (ideálnym na čítanie kníh a relax pri kávičke). Na prípravu a vychutnanie si Vašich obľúbených jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, vybavená plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou ubytovania je aj vlastná kúpeľňa s vaňou, práčkou a samostatná toaleta. Nechýba taktiež možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V upravenej záhradnej časti ubytovania s posedením pod slnečníkom môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou, deťmi aj priateľmi a vychutnávať si tak spoločnú dovolenkovú pohodu a relax s možnosťou hrania rôznych spoločenských hier. Zahrať sa tu môžete aj bedminton alebo stolný tenis, detičky sa môžu po celý čas pobytu šantiť na drevených preliezkách alebo sa pohrať s priateľským psíkom majiteľov. K dispozícii je Vám tu taktiež ohnisko s možnosťou opekania špekačiek a iných špecialít. Na úschovu Vašich bicyklov či lyží môžete využiť pripravenú špeciálnu odkladaciu miestnosť. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania.

Príďte v lete či v zime na dovolenku k nám a uvidíte, že sa Vám nebude chcieť ani odísť! Je tu tak nádherne a určite stojí za to vidieť všetku tú ponúkanú krásu Slovenského raja! Tešíme sa na Vás!