Neváhajte a príďte nás navštíviť! :)

Apartmánová drevenica Kubínska Hoľa je situovaná v krásnom prostredí Oravy, v tichej okrajovej časti Dolného Kubína - Beňová Lehota. Výborná poloha ubytovania pri lese s dostatkom pokoja ale zároveň v blízkosti lyžiarskeho strediska Ski Kubínska Hoľa a centra mesta Dolný Kubín, poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, rekreácie ako aj športového vyžitia a turistiky.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie zrubového typu v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá disponuje celkovou kapacitou 14 až 18 osôb. Keďže je drevenica dispozične rozdelená na štyri samostatné, kompletne vybavené apartmány, ubytovanie je veľmi vhodné rovnako pre väčšie skupiny hostí ako aj individuálne ubytovanie párov a rodiniek s deťmi. Na prízemí drevenice sú umiestnené dva dvojizbové apartmány s kapacitou 4 až 5 lôžok. Súčasťou týchto apartmánov je jedna izba s manželskou posteľou a druhá izba s dvomi samostatnými lôžkami s možnosťou využitia jednej prístelky. Na poschodí drevenice sú Vám k dispozícii ďalšie dva jednoizbové apartmány, určené pre 3 až 4 hostí. V spálni týchto apartmánov je pre Vás pripravená jedna manželská posteľ, jedno samostatné lôžko a jedna prístelka. K výbave všetkých štyroch zrubových apartmánov je televízor so satelitným príjmom, vlastná kúpeľňa, samostatná toaleta a vstupná miestnosť s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Samozrejmosťou ubytovania je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemný oddych a relax si môžu všetci ubytovaní hostia dopriať v útulnej spoločenskej miestnosti s CD prehrávačom a spoločenskými hrami, ktorá je umiestnená na poschodí drevenice. Táto miestnosť je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Pri objekte nechýba ani terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Pre Vaše ratolesti tu taktiež máme hojdačku, šmýkačku, preliezky a trampolínu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri drevenici na parkovisku so 7 parkovacími miestami.

Vážení hostia, radi vám pripravíme zoznam zaujímavostí podľa vášho záujmu aby ste počas pobytu zažili to najlepšie, čo vám Orava a okolie ponúkajú.

Tešíme sa na Vás ! :)
Mária & Barbara