Komfortná apartmánová chatka-nízke ceny!

Pozývame Vás stráviť príjemnú dovolenku do Apartmánovej chatky, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej obci Podhájska na juhu Slovenska, v okrese Nové Zámky. Vďaka svojej ideálnej polohe - necelých 700 m od termálneho kúpaliska, tu prežijete jednu zo skvelých dovoleniek v kruhu Vašich najbližších. Široká ponuka bazénov a špičkové wellness centrum miestneho kúpaliska Vám zaistia dokonalý relax a načerpanie nových síl. Odporúčame Vám pribaliť si tiež korčule či bicykle, prípadne kvalitnú vychádzkovú obuv. Po večernej romantickej prechádzke mestom dobre padne občerstvenie v miestnych reštauráciách a baroch.

Apartmánová chatka je Vám k dispozícii hlavne počas letnej sezóny, kde poskytuje ubytovanie pre 4 až maximálne 5 osôb. Aj preto je ideálna na užívanie si chvíľ v kruhu Vašej rodinky či známych.

Spoločný čas si užijete oddychovaním na gaučovom sedení v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rádiom. K príprave jedál poslúži kuchynka s el. dvojvaričom, chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským sedením. K dispozícii sú Vám dve spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a jedna 2-lôžková s dvomi samostatnými lôžkami a prístelkou. Hostia môžu využívať tiež spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Užívať si horúce slnečné dni môžete na teraske s vonkajším posedením. Rovnako si oddýchnete v altánku na upravenej záhrade, kde sa tiež nachádza aj záhradný krb a ohnisko. Deťom sme pripravili pieskovisko a hojdačku. Vieme Vám uschovať Vaše bicykle. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Neostáva Vám už nič iné, len prísť a prežiť v Apartmánovej chatke Váš vzácny čas. Veríme, že sa tu budete cítiť príjemne!