20% zľava dochodci a študenti

Apartmánová chata VIP Liptov sa nachádza v centre Liptova v obci Liptovský Michal vzdialenej len 500 m od termálneho kúpaliska Bešeňová, 10 km od Ružomberka a 20 km do Liptovského Mikuláša.

Kapacita chaty je 24 osôb. Ubytovanie má veľkú spoločenskú miestnosť pre 20 osôb s krbom, domáce kino, DVD, LCD, SAT (cs link), PS 3, detský kútik. Chata sa prenajíma ako celok alebo po jednotlivých apartmánoch.

Veľký apartmán č.1: 2 spálne, 2 kúpeľne s WC, obývačka, kuchyňa, terasa, TV + SAT, DVD, pripojenie k internetu cez WIFI grátis.

Malý apartmán č.2: spálňa, kuchyňa, sprcha, WC,TV + SAT, DVD, pripojenie k internetu cez WIFI grátis.

Apartmán č.3: 2 spálne, kúpelka s WC, obývačka, kuchyňa, balkón. Doporučujeme pre 4 dospelých a 2 deti. V kuchyni je umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, riady, poháre, hrnce ... V obývačke LCD, satelit (CS link) domáce kino.

Domček na záhrade - Chata DARA: 2 spálne, kúpeľňa s WC, obývačka, kuchyňa., TV + SAT, pripojenie k internetu cez WIFI grátis.

Kuchyne sú plne vybavené (chladnička, mikrovlnka, sporák, riad, rýchlovarná kanvica, fritéza, indukčný varič, kávovar, toastovač, hriankovač). NOTEBOOK na požiadanie.

Možnosť parkovania auta vo dvore. V lete možnosť príjemného posedenia pri grile vo veľkej záhrade, pre deti trampolína, šmýkačka, pieskovisko, hojdačky, lezecká stena, hračky. Nechýba ani veľký kotlík na guľáš.

Nástup na pobyt a hodinu odchodu je možné dohodnúť individuálne vopred.
Štandardný nástup je 14:00 - 18:00.
Štandardný odchod do 10:00.

V chate nie je k dispozícií 24 hod. služba, preto je potrebné iný čas príchodu a odchodu oznámiť telefonicky alebo SMS.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov