Na okraji lesa v tichom prostredí

Apartmánová chata Danka je situovaná pod lesom v pokojnom prostredí vinohradov, na okraji kúpeľnej obce Podhájska. Výborná poloha ubytovania vo vzdialenosti len 400 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska je zárukou vynikajúcej dovolenky plnej relaxu a oddychu.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v novopostavenej rekreačnej chate s krásnym výhľadom na samotnú obec Podhájska a jej blízke okolie.

V rekreačnej chate sú Vám k dispozícii tri štýlové apartmány, ktoré sú si svojim moderným vybavením a zariadením veľmi podobné. Na každom podlaží chaty je umiestnený vždy jeden 2-spálňový apartmán, ktorý disponuje jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou. Na prípravu chutnej stravy nechýba v apartmánoch vlastná kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. K výbave apartmánov patrí televízor so základným vybavením 10 kanálov a taktiež WiFi, chladnička s mrazničkou, elektrický varič, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta a terasa resp. balkón.

Celková kapacita Apartmánovej chaty Danka predstavuje 15 lôžok. Prenajať si ju je možné aj samostatne po jednotlivých apartmánoch.

Pri chate nechýba zabezpečená možnosť grilovania a vonkajšieho posedenia. V letnom období sa môžu hostia osviežiť a relaxovať pri vonkajšom bazéne. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkou. Parkovanie je bezproblémové priamo pri ubytovaní.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí