Dieťa do 5 rokov bez lôžka zadarmo

Apartmánová chata Dana sa nachádza na juhu Slovenska, priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince. Chata pozostáva z dvoch samostatných štvorlôžkových apartmánov. Prenajať si ich môžete samostatne alebo spoločne ako celú chatu.

Každý apartmán je vhodný pre 4 osoby. K dispozícii je manželská posteľ a dve samostatné postele. Apartmány disponujú, televízorom, rádiobudíkom, zariadenými kuchynkami s chladničkou, plynovým sporákom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a bežným zariadením na varenie a stolovanie. Kúpeľne v každom apartmáne majú sprchovací kút, toaletu, umývadlo a sušič na vlasy. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet.

K chate prislúcha zastrešená terasa s posedením a grilom. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku. Každý apartmán má vyhradené jedno parkovacie miesto.

V areáli kúpaliska je športový bazén, tri rekreačné bazény a detský bazén. Na kúpalisku je aj wellness centrum s vnútornými a vonkajšími bazénmi, reštaurácia, tenisové kurty, ihriská na plážový volejbal, minigolf a ihriská pre deti. Samozrejmosťou je reštaurácia, cukráreň a rôzne obchodíky a požičovne šľapacích autíčok. Z chaty sa môžete vybrať na výlety do Komárna i do blízkeho Maďarska.
Letná sezóna je od 1.7. do 31.8., chata je prevádzkovaná celoročne.