Tiché prostredie a dobré ceny.

Apartmánová chalupa ADELA sa nachádza na juhu Slovenska, v tichej časti obce Podhájska, blízko termálneho kúpaliska s novým wellness centrom. Apartmánová chalupa je rozdelená na tri apartmány s celkovou kapacitou 20 lôžok.

Ubytovať sa môžete v dvoch 7-lôžkových apartmánoch (2x APT: 1x3, 1x4) na prízemí a v jednom 6-lôžkovom apartmáne (1x APT: 2x3) na poschodí. Apartmány na prízemí tvori jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba. Apartmán na poschodí má dve 3-lôžkové izby. Každá izba v apartmánoch disponuje televízorom, satelitom, WiFi internetom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Každé dve izby (jeden apartmán) majú vlastnú kuchynku s dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou, kde si môžete pripraviť chutné domáce jedlá. Izby na poschodí majú balkón, prízemné apartmány disponujú posedením na terase.

Pre spríjemnenie voľných chvíľ počas Vašej dovolenky slúži vonkajší priestor s altánkom, krbom na opekanie, stolným futbalom a terčom so šípkami. Rodiny s deťmi sa potešia hojdačkám. Svoje autá si bezpečne odparkujete na bezplatnom a uzavretom parkovisku.

Ponúkame Vám ubytovanie v tichom a príjemnom prostredí pre rodiny alebo skupiny s možnosťou získať individuálne zľavy pre pobyty objednané dopredu, alebo pre väčšie skupiny. Tešíme sa na Vašu návštevu.