Apartmánová chalupa

Chalupa je situovaná v centre obce Stará Lesná len 4 km od známeho lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici. Blízko chalupy je aj zastávka pre SKI BUS, ktorý Vás vyvezie priamo k lyžiarskym vlekom.
Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch. Prvý apartmán tvorí priestranná spálňa so 4 lôžkami a možnosťou 2 prísteliek, posedenie pri krbe, kúpeľňa s WC a podlahovým kúrením, kuchyňa s krbom, chodba, CD prehrávač a televízor. Druhý apartmán tvorí izba so 4 lôžkami (poschodová posteľ), útulná kuchyňa so sedením, kúpeľňa s WC a podlahovým kúrením, CD prehrávač. Možnosť 1 prístelky. Kuchyne sú vybavené chladničkou, mikrovlnou rúrou, plynovým sporákom, kuchynským riadom, varnou kanvicou a kompletnou jedálenskou súpravou pre 6 osôb.

Chalupa je ideálnym východiskovým bodom na turistické a lyžiarske aktivity. 13 km od Starej Lesnej sa nachádza termálne kúpalisko Aqua City Poprad. V blízkom okolí nájdete tenisové kurty, kryté bazény, saunu, golf a možnosť jazdenia na koni. Pripadne Wellness v Hoteli Kontakt, vzdialenom len 1 km.