Útulný apartmán s krásnym výhľadom

Útulný Apartmán Zelený domček Štrba je situovaný v podtatranskej obci s rovnomenným názvom Štrba, v okrese Poprad.

Obec Štrba ponúka široké možnosti športových a spoločenských aktivít v okolí. V blízkosti sa nachádza aquapark Aquacity Poprad a termálne kúpalisko Thermal Park Vrbov, kde sa môžete dosýtosti vyblázniť so svojimi ratolesťami. V letnom období sa kultúrne vyžijete na podujatiach ako Folklórny festival Východná či festival ľudových remesiel - Európske ľudové remeslo v Kežmarku. Romantická je prechádzka popri Štrbskom a Popradskom plese. Odporúčame návštevu Važeckej jaskyne či Amfiteátra vo Východnej. Lyžovanie, bežkovanie, sánkovanie, snowboarding, to všetko môžete vyskúšať v lyžiarskych strediskách Snowpark Lučivná, Nová Lopušná dolina – SkiTatry, Park Snow – Štrbské pleso, SKI PARK Liptovská Teplička a Hrebienok v Starom Smokovci.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v samostatnom - útulne zariadenom Apartmáne Zelený domček Štrba v podkroví, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 10 osôb.

Spoločné chvíle v kruhu blízkych alebo priateľov si doprajete v obývacej miestnosti s krbom, televízorom s káblovým príjmom a priestranným rozkladacím rohovým gaučom vhodným ako prístelka na prespania ďalších štyroch osôb. Rovnako aj odtiaľto vedie vstup na balkón. Súčasťou obývacej miestnosti je zároveň aj kompletne vybavená kuchyňa s posedením, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, hriankovač, kávovar a chladničku s mrazničkou. Apartmán je tvorený dvomi 3-lôžkovými spálňami, každá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Spálne sú navyše dovybavené televízorom s káblovým príjmom. Z obidvoch spálni vedie vstup na balkón s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. Samozrejmosťou apartmánu je aj kúpeľňa s vaňou a toaletou. Spojenie s okolitým svetom je zabezpečené bezplatným WiFi pripojením na internet.

V oplotenom objekte je Vám k dispozícii vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na prenosnom grile, opekania v krbe alebo na otvorenom ohnisku. Na požiadanie Vám pre Vaše detičky vieme poskytnúť detskú postieľku. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri objekte. Stačí už len zobrať rodinku, možno aj Vášho štvornohého miláčika a prežiť u nás v Apartmáne Zelený domček Štrba krásne chvíle. Tešíme sa na Vás.