Pohodlné ubytovanie neďaleko kúpaliska

Apartmán Villa Rose pri Dunaji sa nachádza v tichej časti obce Moča, neďaleko Komárna a dovolenkármi vyhľadávaného mesta Štúrovo. Radi u nás privítame rodinky s deťmi, seniorov a všetkých dovolenkárov, ktorí hľadajú príjemnú dovolenku v pokojnom prostredí.

Blízke okolie apartmánu ponúka našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu a rekreácie. Priamo z ubytovania sa na bicykli preveziete cyklotrasou, ktorá spája mestá Komárno a Štúrovo. Svoj pobyt si spríjemníte oddychovými prechádzkami k ramenu Dunaja či kúpaním a relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska v Patinciach a obľúbenom rekreačnom stredisku Vadaš v Štúrove.

V našom apartmáne ponúkame celoročné ubytovanie pre piatich hostí. Komfortný apartmán sa nachádza v suteréne rodinného domu s vlastným vchodom.

Príjemné chvíle strávite v obývacej miestnosti, vybavenej televízorom so satelitným príjmom, DVD/CD prehrávačom, barovým pultom, jedálenským posedením a gaučom, na ktorom sa po rozložení pohodlne vyspia dve dospelé osoby. Svoje obľúbené jedlá si pripravíte v kuchynke s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a jedálenským posedením pre troch hostí. V príjemne zariadenej spálni sa pohodlne vyspíte na manželskej posteli a výsuvnom lôžku. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a pisoárom.

Exteriér disponuje vonkajším posedením na terase, záhradnou hojdačkou a ohniskom. Rozľahlá záhrada dáva najmenším rôzne možnosti, ako stráviť voľný čas hraním futbalu, bedmintonu, naháňačiek a iných hier. Naši hostia sa dosýta najedia v 500 metrov vzdialenej Reštaurácii pri Dunaji, do ktorej od nás dostanú 10 % zľavu. V prípade potreby Vám pripravíme detskú jedálenskú stoličku a bicykle Vám odložíme v garáži. Svoje dve autá si bezpečne zaparkujete hneď pri ubytovaní.

Veríme, že si u nás oddýchnete a načerpáte množstvo nových síl na ďalšie obdobie. Tešíme sa na Vás v Apartmáne Villa Rose pri Dunaji!