Príjemný apartmán blízko Jasnej.

Apartmán Vierka je situovaný v okrajovej časti obce Pavčina Lehota, nachádzajúcej sa v prekrásnom prostredí pri vstupe do Demänovskej doliny. Liptov Vám ponúka viaceré turistické či športové atrakcie v lete aj v zime.

Necelý kilometer od nášho apartmánu sa môžete vyžiť v lyžiarskom stredisku Pavčina Lehota - Žiarce, ako aj v 7 km vzdialenom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Zrelaxovať a vykúpať sa je možné v neďalekom Aquaparku Tatralandia alebo termálnom kúpalisku v Liptovskom Jáne. Priaznivci turistiky a cykloturistiky si môžu vychutnať krásy prírody v blízkej Demänovskej doline, ako aj v celých Nízkych Tatrách.

Apartmán Vierka sa nachádza na prízemí rodinného domu. Hosťom však zaručuje maximálne súkromie samostatný vchod do apartmánu. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou 5 lôžok (vrátane jednej prístelky).

V apartmáne je Vám k dispozícii jedna spálňa s možnosťou 4 lôžok a 1 prístelky. Vo výbave spálne nechýba televízor so satelitným príjmom a rádio. Kuchynka disponuje elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. K apartmánu prináleží aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Hostia tu môžu využiť aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo vonkajších priestoroch je pre Vás pripravené príjemné kryté posedenie na terase, kde si môžete pogrilovať či uvariť si kotlíkový guľáš - gril a kotlík sú Vám vždy k dispozícii. Pri dome je možné parkovať na dvoch parkovacích miestach.

Apartmán Vierka je vhodný pre rodinky s deťmi, ako aj hostí vyhľadávajúcich aktívny oddych a krásy prírody. Návštevníkom radi pomôžeme pri plánovaní turistických trás a výletov v okolí. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty