Apartmán s veľkou terasou!

Voľné termíny v auguste!


Komfortný Apartmán Vanda 9E je situovaný vo Veľkom Slavkove, časť Horný Slavkov, vo Vysokých Tatrách, len 3,5 km od Starého Smokovca.

Tešíte sa ako dokonale strávite dovolenku v Tatrách? Tak si zaručene nenechajte ujsť adrenalínovú jazdu v Summer tubing na Hrebienku alebo podniknite výlet lanovkou na Hrebienok. Tu sa celoročne zabavíte v zábavnom parku Tricklandia a v zime zas pokocháte prekrásnymi sochami v Tatranskom dóme. Relax a oddych na Vás zaručene čaká v termálnych kúpaliskách AquaCity Poprad a Thermal Park Vrbov. Počas zimného obdobia si dobre zalyžujete v lyžiarskych strediskách Greguška Ski – Pod lesom, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Jakubkova Lúka a Starý Smokovec -Hrebienok.

Apartmán Vanda 9E je Vám k dispozícii počas celého roka a disponuje kapacitou pre pohodlné ubytovanie 4 osôb. Pobyt v našom apartmáne je vhodný pre páriky, rodinky s deťmi alebo menšiu skupinku priateľov.

Na pohodlnom gaučovom sedení v obývacej miestnosti si príjemne posedíte pri sledovaní televízie alebo hraní rôznych spoločenských hier. S touto miestnosťou je prepojená kuchynka, kde využijete elektrický varič, mikrovlnnú rúru, toustovač, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s výparníkom. Vlastné obľúbené jedlá si vychutnáte za jedálenským stolom so stoličkami. V apartmáne sa nachádza rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom na šaty, fénom a samostatná toaleta.

K dispozícii sú Vám dve 2-lôžkové spálne. Jedna z nich je vybavená manželskou posteľou, v druhej sa vyspíte na dvoch samostatných lôžkach. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pekných dní si posedíte na vonkajšej terase (25 m2) s typickými drevenými lavicami a stolom. V rámci ubytovania je Vám k dispozícii recepcia v Hoteli Autis (200 m), ktorý sa nachádza v spoločnom areáli. Okrem iného tu využijete reštauráciu s možnosťou celodenného stravovania, biliard, ohnisko a detské ihrisko. Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Veríme, že strávite peknú dovolenku vo Vysokých Tatrách a Váš pobyt v našom Apartmáne Vanda 9E bude sprevádzaný oddychom a príjemnou atmosférou. Už teraz sa na Vás tešíme!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov