Štýlový apartmán blízko vleku

Apartmán v srdci Tatier je situovaný pod majestátnymi Vysokými Tatrami, v malebnom horskom prostredí. Vďaka svojej výbornej polohe ponúka skvelú voľbu ubytovania pre nadšencov turistiky, cyklistiky či spoznávania prírodných krás a atrakcií Tatier.

Nespočetné množstvo turistických a cyklistických trás poteší aktívnych dovolenkárov. Rozhodovať sa budete medzi menej náročnými a vysokohorskými túrami, ktoré niekedy vyžadujú prítomnosť skúseného horského vodcu. Vyberiete sa na výlet pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca až na Hrebienok, kde si zapožičiate kolobežky a späť si užijete cestu na nich. Milovníci zimných športov ako je lyžovanie, snowboarding, ale aj bežkovanie si v zimnom období zajazdia na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Tatranská Lomnica.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Apartmáne v srdci Tatier s celkovou kapacitou 6 lôžok. Apartmán, nachádzajúci sa na 6. poschodí apartmánového domu, má zabezpečený bezbariérový prístup prostredníctvom výťahu.

V spoločenskej miestnosti sa pre Vaše pohodlie nachádza gauč, televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač a rádio. Z tejto miestnosti máte prístup aj na balkón s neopakovateľným výhľadom na pohorie Vysokých Tatier. Miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou.

Dokonalý oddych si doprajete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou alebo v 2-lôžkovej spálni s dvomi samostatnými lôžkami. Obe samostatné lôžka ponúkajú možnosť využitia vysúvateľnej prístelky pre jednu osobu. K apartmánu patrí menšia miestnosť, v ktorej nájdete žehličku a tiež si v nej odložíte svoje lyže alebo bicykle.

V areáli objektu si s Vašimi blízkymi príjemne posedíte na vonkajšom posedení a záhradnej hojdačke pri ohnisku vhodnom na opekanie. Vaše deti sa zabavia na detskom ihrisku s pieskoviskom a preliezkami. Svoje autá zaparkujete na oplotenom parkovisku priamo pri apartmánovom dome. Prežite u nás dovolenku plnú zážitkov v tatranskej prírode. Tešíme sa na Vás v Apartmáne v srdci Tatier!