Blízko lyžiarskeho strediska a lanovky

Apartmán v Rodinnom dome Jozef je situovaný v rekreačnej oblasti Vysokých Tatier v známej Tatranskej Lomnici. Dom sa nachádza v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska a kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso a Lomnický štít (500 metrov).

Tatranská Lomnica je atraktívna nie len v zime ale aj v lete. Mnoho turistických chodníkov a cyklotrás vo Vysokých Tatrách poteší každého turistu. Za návštevu stojí aj Belianska jaskyňa, historické mestá Kežmarok, Levoča, Spišský hrad. Okúpať sa môžete v termálnom kúpalisku Vrbov alebo v AquaCity Poprad.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v apartmáne situovanom v rodinnom dome. Apartmán je tvorený 2-lôžkovou, 3-lôžkovou spálňou a jednou prístelkou. Pre trávenie spoločných chvíľ v interiéri je k dispozícii jedáleň s posedením a kompletne zariadeným kuchynským kútom (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Pripravená je tu pre Vás aj kúpeľňa s vaňou, toaletou a umývadlom. Počas pobytu môžete využívať WiFi internet a miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov a športových potrieb.

V letnom období je Vám k dispozícii vonkajšie posedenie na terase a záhrade. Svoje autá si odparkujete priamo pri domčeku. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, najbližšia reštaurácia je vzdialená 300 metrov.

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce, je ideálne pre milovníkov prírody, lyžiarov, rodinky s deťmi a skupinku turistov. Veríme, že sa budete u nás cítiť príjemne.