Neďaleko zjazdovky, pri Štrbskom Plese!

Apartmán v Hoteli Crocus sa nachádza priamo na Štrbskom Plese, v atraktívnej turistami obľúbenej a hojne navštevovanej lokalite Vysokých Tatier. Výnimočná poloha apartmánu v kombinácii s prekrásnou okolitou prírodou Tatranského národného parku je zárukou výborne strávenej dovolenky plnej dokonalého pokoja, relaxu aj aktívneho oddychu. Svoj pobyt u nás si môžete spríjemniť podnikaním množstva turistických prechádzok, rôzne náročných vysokohorských túr, ale aj člnkovaním či jazdou na koni.

Počas zimného obdobia je apartmán ideálnou voľbou pre milovníkov lyžovania aj bežkovania, nakoľko sa môžu vďaka skibusu so zastávkou hneď pri hoteli bezplatne dopraviť do TOP lyžiarskeho strediska Park Snow Štrbské Pleso. Stredisko okrem iného disponuje 4-sedačkovou a 6-sedačkovou lanovkou na Solisko, 9-timi zjazdovkami v celkovej dĺžke viac ako 7 km. Pre priaznivcov bežkovania máme výbornú správu - vychutnať si tu môžu bežecké trate v celkovej dĺžke až 18 km.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Apartmáne v Hoteli Crocus s celkovou kapacitou 4 lôžok vrátane prísteliek. Apartmán je zložený z 2-lôžkovej spálne a spoločenskej miestnosti s krbovou pieckou a možnosťou využitia rozkladacej pohovky ako prístelky pre 2 ďalšie osoby. Súčasťou apartmánového vybavenia je taktiež balkón, televízor so satelitným príjmom, minibar, rádio, telefón, trezor, spoločenské hry a šatník.

Vlastné obľúbené jedlá si tu môžete pripravovať v kuchynke, v ktorej výbave nájdete kompletný kuchynský riad spolu s keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a barovým jedálenským posedením. Vo vstupnej chodbe sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou. Počas pobytu môžu hostia samozrejme využívať pripojenie na internet (cez kábel).

V rámci služieb hotela s recepciou, v ktorom sa ubytovanie nachádza, si môžu hostia príjemne oddýchnuť vo wellness so saunami, vírivkou a bazénom, alebo sa tiež zabaviť pri hraní biliardu, elektronických šípok či stolného futbalu v hale na prízemí objektu. Na vynikajúcej domácej kuchyni šéfkuchára či na lahôdkach z medzinárodnej kuchyne si môžete pochutnať v reštaurácii s barom a terasou, kde sa Vám bude ochotne venovať príjemný personál.

Firmám ponúkame aj priestory na usporadúvanie kongresov, seminárov a školení, pričom k dispozícii tu je kongresová miestnosť so zasadačkou a možnosťou zapožičania technického vybavenia. Naši najmenší hostia istotne ocenia bohato vybavený detský kútik s hračkami. Bezplatné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pred hotelom. Vo vonkajšej časti ubytovania s detským ihriskom, hojdačkami, preliezkami, šmýkačkou a Veveričím lanovým parkom si prídu na svoje menší aj väčší z Vás. Tešíme sa na Vašu návštevu!