Exkluzívne pivo a víno v minibare

Novopostavený Apartmán U Zemänov na Šajbe Vám ponúka príjemné ubytovanie v obci Strelníky, v okrese Banská Bystrica.

Čo všetko môžete vidieť a zažiť v okolí obce? Odporúčame Vám turistiku i cyklistiku v prekrásnom prostredí Veľkej Fatry a Poľany. Určite navštívte aj Hrad Dúbravica, Ľupčiansky hrad, Kúpele Brusno, Kúpele Sliač alebo sa vyberte na výlet do mesta Banská Bystrica. Tu si môžete zaplávať a oddýchnuť na plážovom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica alebo absolvovať prehliadku Múzea SNP. Lyžovačku si vychutnáte na svahoch lyžiarskych stredísk Strelníky, Šachtičky, Tajov, Králiky, Tále, Mýto pod Ďumbierom a nebudete to mať ďaleko ani na Chopok či Donovaly (asi 35 minút autom).

Náš apartmán je celoročne dostupný a disponuje celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane jednej prístelky. Má samostatný vchod a tak budete mať počas pobytu maximálne súkromie.

Prízemie apartmánu tvorí spoločenská miestnosť prepojená s kuchynským kútom a jedálenským posedením. Pozriete si tu dobrý program v televízore, vypočujete hudbu z rádia a pohodlne posedíte na gauči. Na prípravu jedál Vám poslúži indukčný varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, toaster a využijete aj chladničku či umývačku riadu. V zime Vám teplo domova zabezpečí krbová piecka. Prízemie dotvárajú dve kúpeľne, jedna so sprchovacím kútom, druhá so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie je prispôsobené na Váš oddych a spánok. Situovaná je tu jedna 4-lôžková spálňa a jedna 4-lôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky. Obidve spálne sú zariadené zakaždým manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami, jedna navyše rádiom. Medzi spálňami sa nachádza samostatná toaleta. V celom objekte je zabezpečené bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet.

Počas pekných dní môžete tráviť Váš voľný čas posedením na terase, v altánku, grilovaním, opekaním či varením kotlíkového guláša. Vaše ratolesti sa zaiste potešia detskému ihrisku s hojdačkami, pieskoviskom a šmýkačkou. Autá si zaparkujete priamo vo dvore pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Apartmáne U Zemänov na Šajbe!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty