Výhodné ubytovanie v národnom parku!

Apartmán u Štefana predstavuje útulné a tiché ubytovanie v prekrásnej prírode Pienin, kde sa Vám určite podarí príjemne zrelaxovať. Navštíviť môžete aj rôzne turistické atrakcie, ktoré tento národný park ponúka.

Naše ubytovanie je ako stvorené pre cyklistov, keďže v obci sa nachádza hneď niekoľko cyklochodníkov. Ak nemáte možnosť priviesť si vlastné bicykle, radi Vám ich požičiame. Počas celého roka sa môžete vydať do Kúpeľov Červený Kláštor a ak patríte medzi milovníkov adrenalínu, nevynechajte splav Dunajca na pltiach. Zažijete tak neopakovateľné výhľady na pieninskú prírodu. V zimnom období využijete služby lyžiarskeho strediska Skipark Eland Spišská Stará Ves.

Apartmán u Štefana poskytuje celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 6 osôb. V 4-lôžkovej spálni sa nachádza manželská posteľ a dve jednolôžkové postele. Komfortne sa vyspíte aj na rozkladacej pohovke, umiestenej v obývacej miestnosti. V nej sa okrem pohovky nachádza televízor so satelitným príjmom a jedálenský stôl. Súčasťou obývacej miestnosti je tiež kuchynský kút, ktorý disponuje mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickou rúrou a plynovým sporákom. V apartmáne nájdete aj komoru. Tá Vám poslúži ako príjemný odkladací priestor, kde je umiestnená i chladnička s mrazničkou. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút s práčkou a toaletou. V apartmáne je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Pre milovníkov grilovania sme si prichystali vonkajší gril, ohnisko a po výdatnom jedle si oddýchnete na záhradnej hojdačke alebo na terase. Nezabúdame ani na Vaše ratolesti a preto na ne u nás čakajú hračky v podobe plyšákov. Jedno auto zaparkujete priamo v garáži, pre ďalšie tri máte priestor pri dome.

Ak hľadáte relax a kľudnú ale i aktívnu dovolenku, určite neváhajte s rezervovaním Apartmánu u Štefana.