Útulné domáce prostredie

Apartmán u Paťa je situovaný v príjemnom pokojnom prostredí malebnej obce Žiar, nachádzajúcej sa v krásnej prírode Žiarskej doliny v Západných Tatrách. Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodiny s malými deťmi, ktoré sa majú možnosť vyšantiť vo veľkej oplotenej záhrade plnej stromov, s detským ihriskom či prístreškom s vonkajším posedením, grilom a ohniskom, ako aj ostatným návštevníkom Liptova, túžiacich po spoznaní jeho všetkých krás a atrakcií. Z ubytovania môžete podnikať množstvo príjemných turistických prechádzok a horských túr okolitou nádhernou prírodou. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou salaša, neďalekých jaskýň, relaxom v bazénoch Aquaparku Tatralandia alebo zimnými aktivitami ako lyžovanie, snowboarding a skialpinizmus.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v samostatnom kompletne zariadenom apartmáne, umiestnenom na poschodí rodinného domu. Apartmán je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 7 až 8 osôb. K dispozícii sú Vám v ňom dve príjemné spálne (trojlôžková a štvorlôžková izba), vybavené televízorom so satelitným príjmom, CD a DVD prehrávačom. Súčasťou apartmánu je rovnako átrium s jedným samostatným lôžkom s prechodom do plne zariadenej kuchyne s jedálenskou časťou s posedením. Apartmán disponuje bezplatným WiFi pripojením na internet, kúpeľňou s vaňou a toaletou ako aj vlastným vchodom, čo garantuje ubytovaným hosťom počas celého ich pobytu maximálne súkromie.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s dostatočným priestranstvom pre hranie rôznych loptových hier. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.