Moderný apartmán, 2 deti do 15 r. zdarma

JARNÁ AKCIA NA POBYT DO 30.6.2019 A JESENNÁ AKCIA NA POBYT OD 1.10.2019 - DO 30.11.2019 = zľava 2,- EUR z ceny za apartmán / noc


Pozývame Vás do Apartmánu u Martinky, ktorý sa nachádza v tichom prostredí, pod končiarmi Vysokých Tatier, na okraji obce Štôla.

Poloha apartmánu Vám zaručí výborný prístup ku všetkým turistickým centrám Tatier – ku Štrbskému plesu, Popradskému plesu, do Starého Smokovca – na Hrebienok alebo Tatranskej Lomnice. V lete si doprajte wellness a kúpanie v AquaCity Poprad (15 km), do ktorého sa poľahky dostanete diaľnicou (cez Mengusovce, od nás 2,5 km vzdialená). V zime si zalyžujete v strediskách Park Snow Lučivná, Štrbské Pleso, Starý Smokovec-Hrebienok, Svit Lopušná Dolina, Tatranská Lomnica aj Ski areál Kubašok Spišské Bystré.

Počas celého roka sa môžete ubytovať v moderne zariadenom 2-izbovom apartmáne, ktorý je situovaný na 1. poschodí rodinného domu. Celková kapacita je pre 6 dospelých osôb a dve deti do 15 rokov. Apartmán sa skladá z obývacej časti s televízorom so satelitným príjmom, rozkladateľnou sedačkou (vhodná na prespanie dvoch detí do 15 rokov) a manželskou posteľou. Z obývačky sa vychádza na priestranný balkón s posedením. Radi varíte? Ak áno, k dispozícii je Vám kompletne vybavená štýlová kuchyňa.

Na oddych počas dňa i noci je pripravená 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a televízorom, ako aj 2-lôžková spálňa s dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou apartmánu je i samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a práčkou. V priestoroch apartmánu sa pripojíte na internet cez WiFi.

Príjemný čas môžete tráviť aj von, kde na Vás čaká záhradná hojdačka, možnosť využitia murovaného grilu s príjemným posedením. Deti sa vyšantia v domčeku so šmýkačkou, dvoma hojdačkami a pieskoviskom. Na parkovanie áut sú vyhradené 2 parkovacie miesta na moste pri rodinnom dome. Príďte, tešíme sa na to, ako prežijete pekný čas u nás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí