Moderný apartmán, 3 deti do 15 r. zdarma

JARNÁ AKCIA NA POBYT DO 30.6.2019 = zľava 2,- EUR z ceny za apartmán / noc


Pozývame Vás do Apartmánu u Martinky, ktorý sa nachádza v tichom prostredí, pod končiarmi Vysokých Tatier, na okraji obce Štôla.

Poloha apartmánu Vám zaručí výborný prístup ku všetkým turistickým centrám Tatier – ku Štrbskému plesu, Popradskému plesu, do Starého Smokovca – na Hrebienok alebo Tatranskej Lomnice. V lete si doprajte wellness a kúpanie v AquaCity Poprad (15 km), do ktorého sa poľahky dostanete diaľnicou (cez Mengusovce, od nás 2,5 km vzdialená). V zime si zalyžujete v strediskách Park Snow Lučivná, Štrbské Pleso, Starý Smokovec-Hrebienok, Svit Lopušná Dolina, Tatranská Lomnica aj Ski areál Kubašok Spišské Bystré.

Počas celého roka sa môžete ubytovať v moderne zariadenom 2-izbovom apartmáne, ktorý je situovaný na 1. poschodí rodinného domu. Celková kapacita je pre 6 dospelých osôb a dve deti do 15 rokov. Apartmán sa skladá z obývacej časti s televízorom so satelitným príjmom, rozkladateľnou sedačkou (vhodná na prespanie dvoch detí do 15 rokov) a manželskou posteľou. Z obývačky sa vychádza na priestranný balkón s posedením. Radi varíte? Ak áno, k dispozícii je Vám kompletne vybavená štýlová kuchyňa.

Na oddych počas dňa i noci je pripravená 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a televízorom, ako aj 2-lôžková spálňa s dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou apartmánu je i samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a práčkou. V priestoroch apartmánu sa pripojíte na internet cez WiFi.

Príjemný čas môžete tráviť aj von, kde na Vás čaká záhradná hojdačka, posedenie pri ohni alebo možnosť využitia prenosného grilu. Deti sa vyšantia na šmýkačke s preliezkami a pieskoviskom. Na parkovanie áut sú vyhradené 2 parkovacie miesta na moste pri rodinnom dome. Príďte, tešíme sa na to, ako prežijete pekný čas u nás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí