Ideálne ubytovanie pre rodinu s deťmi

Apartmán U Anky je situovaný v príjemnej pokojnej časti obce Podhájska, na rozľahlom pozemku s vinicou, ovocnými stromami a veľkou okrasnou a zeleninovou záhradou. K obľúbenému termálnemu kúpalisku v Podhájskej to budú mať naši ubytovaní hostia z ubytovania približne 500 metrov. V blízkosti apartmánu sú Vám rovnako k dispozícii služby reštaurácie a pizzérie, pričom tu nechýba ani letné kino či futbalové ihrisko.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenom apartmáne, ktorý je vhodný pre pohodlné ubytovanie 4 osôb. Apartmán je vybavený vlastným vchodom, čo garantuje ubytovaným hosťom počas ich celého pobytu maximálne súkromie a pokoj. Jeho súčasťou je príjemná 4-lôžková spálňa s televízorom so satelitným príjmom, s manželskou posteľou a dvomi samostatnými válendami. Na prípravu vlastného stravovania poslúži v apartmáne hosťom plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, vybavená okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadom taktiež plynovým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri apartmáne nechýba ani možnosť vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania v peknom prostredí upravenej okrasnej záhrade. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.