Nový, moderný a zároveň útulný apartmán

Máme výhodné ceny a voľné termíny na koniec leta / jeseň.

Pozývame Vás do nášho moderne vybaveného Apartmánu Temnica, ktorý sa nachádza v lokalite Holúbkovia, v turistami vyhľadávanej kopaničiarskej obci Terchová. Náš región fascinuje cyklistov, turistov aj všetkých, ktorí majú radi aktívnu či pasívnu dovolenku.

Ponúkame Vám Apartmán Temnica, ktorý sa nachádza na prvom pochodí budovy. Kapacita je pripravená pre maximálne 8-člennú skupinku osôb. Už pri vstupe do apartmánu Vás uchváti priestranná obývacia miestnosť s gaučovým sedením a televízorom so satelitným príjmom. Gaučové sedenie sa dá rozložiť a použiť ako prístelka pre 2 osoby. Z obývačky sa dá tiež dostať na terasu aj do kuchynskej časti. K užívaniu je v ňom keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a jedálenské posedenie.

V rámci apartmánu sú vyčlenené dve miestnosti slúžiace k pokojnému spánku. Každá disponuje manželskou posteľou a pevným lôžkom. K dispozícii je taktiež kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmé je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na poschodí si na zastrešenej terase (4x4 m) môžete dopriať chvíľky oddychu s najbližšími. Je tu pre Vás pripravené posedenie. V budove sme vyčlenili priestor na odloženie bicyklov a lyží. Vopred po dohode je možné nachystať Vám detskú postieľku. Pod apartmánom sa nachádza bar a potraviny. Parkovanie vozidiel je priamo v oplotenom areáli ubytovania, hneď pri objekte. Ak hľadáte dobré ubytovanie v Terchovej, tak ste klikli správne. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tipy na výlet: Začnite pokojne cyklovýletom, turistikou Národným parkom Malá Fatra alebo zberom plodov lesa. Pokračovať môžete k rozhľadni, previezť sa vláčikom, šplhať sa po lanách, pokochať sa pohľadom na drevený betlehem alebo navštíviť zvieratká v Mini ZOO. Po tom dobre padne oddych v Relax centre Terchovec. Zima je zas ideálna na lyžovanie v celoročne prístupnom zábavnom stredisku Vrátna Free Time Zone. Na záver pobytu si môžete spraviť fotografiu so Sochou Juraja Jánošíka a spomínať na krásny čas v Apartmáne Temnica.