Komfortný apartmán za výhodnú cenu!

Nechajte sa pozvať do novootvoreného Apartmánu Tatiana, ktorý je situovaný v Terchovej, časť Holúbkovia. Od apartmánu to máte blízko k najzaujímavejším atrakciám, ktoré táto obec ponúka.

A aké možnosti i atrakcie nájdete v Terchovej a jej okolí? Preveziete sa Terchovským vláčikom, zabavíte sa v Lanovom parku, zaplávate si v Rekreačno informačnom centre Terchovec alebo sa vydáte preskúmať Jánošíkove diery či absolvujete túru na Veľký Rozsutec. Zaujímavými sú rovnako viaceré slávnosti a podujatia v Terchovej, ako napr. Jánošíkove dni, Terchovský budzogáň a pod. V zime si perfektne zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Apartmán je v prevádzke celoročne a ponúka ubytovanie až pre 8 osôb v dvoch 4-lôžkových spálňach, každá s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami.

V apartmáne je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, hracou konzolou XBox a CD prehrávačom. S touto miestnosťou je prepojená kuchyňa s jedálenským posedením, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a jedna samostatná toaleta. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri apartmánu si príjemne posedíte na záhradnom sedení, ugrilujete vlastné špeciality na grile alebo uvaríte pravý kotlíkový guláš. V prípade potreby si Vaše bicykle a lyže odložíte v miestnosti na to určenej a autá zaparkujete priamo v garáži. Tak neváhajte a príďte sa ubytovať do Apartmánu Tatiana. Tešíme sa na stretnutie s Vami!