Sunrise - moderný apartmán na Donovaloch

Zlákala Vás dovolenka na Donovaloch? Tak príďte k nám, do Apartmánu Sunrise, ktorý je umiestnený v Apartmánovom dome Residence Hotel & Club na Donovaloch, v blízkosti zjazdoviek miestneho lyžiarskeho strediska. Vďaka ideálnej polohe nášho ubytovania máte na dosah viaceré atrakcie tohto regiónu.

Zaujímavú dovolenku či pobyt môžete prežiť pri spoznávaní okolitej prírody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry zo sedla bicykla či pešou chôdzou počas nenáročných prechádzok. Spolu s deťmi sa zabavíte v adrenalínovom centre zábavy Fun Aréne s bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou. S najmenšími netreba vynechať ani dedinku rozprávok Habakuky alebo mestečko Donovalkovo. Po náročnejšom dni si oddýchnete v niektorom z wellness centier miestnych hotelov. Zimným rajom pre každého lyžiara či snowboardistu je špičkové Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly. Otestovať svahy lyžiarskych stredísk môžete aj v okolí v strediskách Šachtičky, Ski Turecká - Krížna i Ski Fun Liptovské Revúce.

Celoročne sa môžete ubytovať v Apartmáne Sunrise, ktorý je kapacitne prispôsobený pre maximálne 4 osoby. Nachádza sa na 4. poschodí apartmánového domu a dostanete sa doň výťahom.

Apartmán je zariadený vkusne, s moderným novým nábytkom a plávajúcou podlahou. V spoločenskej miestnosti sa nachádza krásny krb, rozťahovacia pohovka - slúžiaca pre prespanie 2 osôb, televízor s plochou obrazovkou. K príprave jedál môžete využiť kuchyňu vybavenú el. sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a jedálenským sedením.

K spánku poslúži spálňa s veľkou manželskou posteľou, skriňou a nočnými stolíkmi. Komfort zaisťuje rovnako elegantná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom, práčkou, žehličkou, uterákmi a stojanom na sušenie bielizne. V chodbe apartmánu využijete skriňu s posuvnými dverami so zrkadlom.

Apartmán rovnako disponuje balkónom s nádherným výhľadom na hory. Výhľad si užijete z posedenia na ňom so 4 kreslami. K apartmánu prislúcha vlastná plne automatická garáž nachádzajúca sa v suteréne objektu, odkiaľ je možný priamy presun výťahom do apartmánu. Nechýba uzamykateľná úschovňa lyží s vlastnou skrinkou. Zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Priamo v apartmánovom dome môžete využívať viaceré služby. K dispozícii je Vám tu wellness centrum so saunou, vírivkou, masážami, detský kútik, fitness, šatňa, reštaurácia s terasou a barom. Vhodné aj na školenia a semináre - kongresová miestnosť, zasadačka, salónik - s možnosťou zapožičania techniky. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov