Len 150m od Donovalkova!

Apartmán S+S Donovaly sa nachádza priamo v centre celoročného rekreačno-lyžiarskeho strediska Donovaly - v atraktívnej časti Mistríky, v obklopení nádhernej prírody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Vynikajúca poloha apartmánu v tesnej blízkosti zjazdoviek lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly, turistickej cyklotrasy a letnej zábavnej zóny s lanovým parkom, bobovou dráhou a detským ihriskom je zárukou ideálnej dovolenky plnej relaxácie ako aj aktívneho oddychu, a to formou jedinečnej turistiky, športového vyžitia či lyžovačky. V bezprostrednom okolí apartmánu sú Vám k dispozícii služby viacerých reštaurácií ako aj požičovní lyžiarskeho výstroja či jeho predajní. Samozrejme v zimnom období sú tu vytvorené skvelé podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, pričom využívať je možné až 17 pravidelne upravovaných zjazdoviek s viac ako 11 km lyžiarskych tratí, lanovku Telemix Nová hoľa a klzisko. Apartmán sa navyše nachádza len 150 metrov od detskej lyžiarskej školy, takže na svoje si tu prídu aj naši najmenší hostia.

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku do nášho príjemného horského Apartmánu S+S Donovaly, ktorý sa nachádza v apartmánovom dome Skalka a je vhodný pre ubytovanie 4 až 6 osôb. Apartmán disponuje samostatným vstupom, balkónom, WiFi pripojením na internet, vlastnou kúpeľňou s toaletou a zároveň je vybavený nezávislým kúrením a ohrevom teplej vody. Na dokonalý oddych po celom dni Vám tu poslúžia dve 2-lôžkové spálne spolu s jednou spoločenskou miestnosťou, vybavenou televízorom so satelitným príjmom, pohodlným rozťahovacím gaučom (využiteľným ako prístelka pre dve osoby) a výstupom na terasu. Na prípravu Vašich obľúbených jedál tu môžete využívať plne zariadenú kuchyňu, v ktorej nájdete elektrickú dvojplatničku, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, hriankovač, rýchlovarnú kanvicu, kompletný kuchynský riad a jedálenské posedenie.

Pre vyšší komfort ubytovania je Vám tu taktiež k dispozícii čistá posteľná bielizeň, uteráky, základné hygienické vybavenie (mydlo, sprchovací gél, šampón na vlasy), trezor, sušič topánok (lyžiarok), sušiak na bielizeň a možnosť parkovania priamo pri objekte - pod oknom apartmánu.

Ak túžite po jedinečnej dovolenke plnej výnimočných okamihov, širokých možností športovania a zábavy, srdečne Vás k nám pozývame!