Dokonalý oddych vo Vysokých Tatrách.

Apartmán Spring je situovaný v tichom prostredí Tatranskej Lomnice, v Apartmánovom dome Javorinka, ďaleko od hlučnej komunikácie. V celom areáli sa nachádza mnoho zelene, ktorá vytvára dokonalé miesto pre relaxáciu a oddych.

Upokojujúca okolitá príroda Vysokých Tatier ponúka mnoho cyklistických a turistických chodníkov na jej spoznávanie. Môžete sa však vybrať na výlet do miestnej Botanickej záhrady. Určite Vás poteší oddychovanie vo Vojenských klimatických kúpeľoch v Tatranských Matliaroch. V blízkosti sú golfové ihriská, horolezecké steny a množstvo reštaurácií. Pri dovolenke počas zimy Vám odporúčame lyžovanie alebo snowboardovanie na upravených svahoch Lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica, aj v okolitých strediskách Hrebienok, Jakubkova lúka alebo Dolný Smokovec - Pod lesom.

Nový dvojizbový apartmán môžete využívať celoročne. Jeho kapacita je prispôsobená pre maximálne 2 osoby a 2 deti. Nachádza sa na treťom poschodí apartmánového domu - komfortne sa doň dostanete výťahom.

Príjemný čas si užijete v obývacej časti apartmánu s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlnou sedačkou (využiteľnou ako prístelka pre 2 deti). Táto časť je prepojená s kuchynkou, v ktorej výbave je sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom a rýchlovarná kanvica. Súčasťou 2-lôžkovej spálne je manželská posteľ a televízor so satelitným príjmom. K dispozícii je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. S radosťou Vám zadarmo zapožičiame detskú postieľku. Apartmán je zaistený bezplatným WiFi aj káblovým pripojením na internet.

V areáli apartmánového domu nájdete altánok (s posedením) s možnosťou grilovania na grile a opekania na ohnisku. Oproti apartmánovému domu môžete využívať ihrisko na hranie rôznych hier, ktoré je v zime upravované na klzisko. V okolí si zapožičiate bicykle, zacvičíte vo fitness centre alebo zahráte minigolf, golf i tenis. K apartmánu prislúcha jedno parkovacie miestno pre Vaše auto. Tešíme sa, že prídete k nám prežiť nejednu z Vašich luxusnejších dovoleniek v Tatranskej Lomnici. Náš Apartmán Spring je na to ideálny!