Blízko do každého kúta Vysokých Tatier

Apartmán Seman pod Vysokými Tatrami nájdete v tichej okrajovej časti malebnej podtatranskej obce Gerlachov, rozprestierajúcej sa pod najvyšším končiarom Vysokých Tatier - Gerlachovským štítom. Počas Vašej dovolenky u nás si budete môcť vychutnávať nádherný výhľad na končiare Vysokých Tatier od Kriváňa po Lomnický štít. Blízke okolie ubytovania poskytuje navyše široké možnosti turistických prechádzok, vysokohorských a cyklistických túr. Relax si môžete dopriať v AquaCity Poprad alebo v termálnych bazénoch kúpaliska Vrbov. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj jazdou na koni, zberom lesných plodov a húb, hraním tenisu na tenisových kurtoch, návštevou Gerlachovskej izby či zrelaxovaním sa v saune. V zimnom období potešíme všetkých milovníkov zimných športov. Priamo za domom Vám budú k dispozícii upravené bežecké trate a vybrať sa budete môcť do všetkých známych lyžiarskych stedísk vo Vysokých Tatrách, prípadne do neďalekej Lopušnej doliny pri Svite.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadenom apartmáne s kapacitou pre 5 až 7 osôb, ktorý je umiestnený na prízemí rodinného domu. V apartmáne sú pre Vás pripravené dve spálne, dvojlôžková a trojlôžková izba. V oboch izbách je možnosť využitia jednej prístelky. Samozrejmosťou apartmánu je taktiež príjemná hala s krbom, televízorom a rádiom. Na prípravu vlastného stravovania tu slúži kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, varnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Apartmán disponuje bezplatným WiFi pripojením na internet, kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

V záhradnej časti môžu ubytovaní hostia oddychovať pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania na terase. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.