Apartmán v krásnom tatranskom prostredí

V prekrásnom prostredí Veľkého Slavkova, s jedinečným výhľadom na majestátne Tatry, nájdete aj náš Apartmán Sarah. Apartmán má strategickú polohu, s výbornou dostupnosťou k tým najzaujímavejším tatranským atrakciám.

Tatranská železnička (800 m) Vás zavezie do Tatranskej Lomnice, k Štrbskému plesu i do Starého Smokovca. Blízko to máte do Popradu, kde sa celoročne zabavíte v AquaCity Poprad, ale aj do mesta Vysoké Tatry s možnosťou jazdy lanovkou na Hrebienok a návštevy unikátneho múzea Tricklandia. Zaujímavý je výlet do Klimatických kúpeľov Tatranské Zruby, Kúpeľov Nový Smokovec ako aj výstup lanovkou na Lomnický štít priamo z Tatranskej Lomnice. Zimnú dovolenku si vychutnáte v lyžiarskych strediskách Starý Smokovec - Jakubkova Lúka a Hrebienok, Tatranská Lomnica a mnohých iných v celom okolí.

Náš bezbariérový apartmán je Vám plne k dispozícii celoročne a poskytuje dostatočný priestor pre štyri osoby (výnimočne a po dohode pre päť osôb). Vstupnými dverami sa dostanete do predsiene, odkiaľ prejdete priamo do otvoreného priestoru tvoreného obývacou časťou a kuchyňou. V obývacej časti sa nachádza komfortný gauč, vhodný ako prístelka pre dve osoby a televízor. V kuchynke sme pre Vás pripravili jedálenské posedenie, pohodlnú pohovku a kompletné kuchynské zariadenie na prípravu Vašich vlastných jedál.

Príjemný oddych si doprajete v 2-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj technická miestnosť vhodná na úschovu lyží. V apartmáne sme Vám zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Výhodou apartmánu je veľká uzamykateľná a čiastočne zastrešená terasa s exteriérovým posedením, grilom a detským kútikom s hračkami. V bezprostrednej blízkosti ubytovania je situované ohnisko a detské ihrisko, ktorému sa zaiste potešia tí najmladší hostia. Parkovať Vaše autá môžete priamo pri terase. Zaujal Vás náš Apartmán Sarah? Ak áno, neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na stretnutie s Vami!