Panoramatický výhľad na svah

Apartmán Sabi sa nachádza priamo v centre Donovál s krásnym panoramatickým výhľadom na zjazdovky lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Vďaka svojej výbornej polohe, v tesnej blízkosti zjazdoviek Záhradište a Nová hoľa, je ideálny pre zamilované páry ako aj rodinky s deťmi. V zimnom období si tu tak vychutnáte dokonalú lyžovačku na upravených zjazdovkách strediska, v ktorom sú Vám k dispozícií aj služby požičovne lyží a snowboardov.

Preniesť sa do sveta Dobšinského rozprávok môžu nielen deti v rozprávkovom svete Habakuky, vzdialenom asi 100 metrov. Vychutnávať si krásy jedinečnej prírody zo sedla bicykla alebo aj pešou chôdzou sa dá priamo v okolí apartmánu. Vynikajúco si tak oddýchnete pri turistike, paraglidingu, prípadne sa zabavíte na bobovej dráhe alebo na lezeckej stene v adrenalínovom centre zábavy Fun Aréna. Milovníci piva si na svoje prídu v blízkom Donovalskom pivovare.

Apartmán je pripravený počas celého roka pre 2 až 4 hostí. K dispozícii je Vám tu jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou ako aj obývacia izba s televízorom, rádiom a pohodlným rozkladacím gaučom (vhodným pre 2 osoby). Vychutnávať si úžasný výhľad na okolie môžete z balkóna, na ktorý je možný prístup z oboch izieb.

Na prípravu jedla sa dá využiť plne vybavená kuchyňa apartmánu. V nej okrem elektrického sporáku s keramickou varnou doskou nájdete mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač či toaster. Vychutnať skvelý kúpeľ si môžete v modernej kúpeľni, ktorá má praktickú vaňu a toaletu. V priestoroch celého apartmánu je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Apartmán sa nachádza na 4. poschodí apartmánového domu Almet, pričom hostia sa do apartmánu pohodlne dostanú aj výťahom. O dve poschodia nižšie sa nachádza recepcia, ktorá je v prevádzke najmä v zimnom období. Deti majú v objekte k dispozícii detský kútik s hračkami a dospelí sa zrelaxujú vo wellnesse s vírivkou a saunou, prípadne možnosťou masáží. Tráviť svoj voľný čas môžete taktiež pri hraní stolného futbalu, biliardu či šípkach. Spoločensky vyžiť sa dá aj v bare. V prípade potreby môžete využiť úschovňu lyží či bicyklov. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome.

Apartmán Sabi je pre Vás tým pravým miestom na prežitie nezabudnuteľných zážitkov v kruhu najbližších. Príďte k nám a vychutnajte si atmosféru Nízkych Tatier. Tešíme sa na Vás!