Krásny Apartmán

Krásny Apartmán Ždiar sa nachádza priamo pod Belianskymi Tatrami, v malebnej dedinke Ždiar. Svojou výhodnou polohou je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, romantické pobyty, pre nadšencov aktívneho ale aj pasívneho oddychu. Turistov zaručene potešia krásne vyhliadky a množstvo turistických chodníkov v okolí. K najznámejším patrí chodník z Monkovej doliny na Kopské sedlo.

Po aktívnom oddychu padne vhod posedenie v príjemných reštauráciách či kaviarničkách alebo sa vyberte s deťmi na zmrzlinu do miestnej cukrárne. V zime sa športovo vyžijú všetci lyžiari, ktorí si výborne zalyžujú na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Ski Bachledova, Ski centrum Strachan alebo Ski centrum Strednica.

Apartmán Ždiar ponúka romantické ubytovanie v goralskom dome s maximálnou kapacitou pre 4 osoby. Hosťom sú na poschodí domu k dispozícii dve 2-lôžkové spálne. Jedna s manželskou posteľou a druhá s dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou apartmánu je aj útulná spoločenská miestnosť s gaučovým posedením, televízorom a rádiom. Na prípravu chutných jedál Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v apartmáne samozrejmosťou.

Prekrásny výhľad na Belianske Tatry si užijete nielen z okien apartmánu, ale aj pri kúpaní vo vonkajšej kadi. Zaručene si tak skvele oddýchnete a načerpáte nové sily. Vaše deti sa môžu zahrať v záhradnom domčeku alebo sa zabaviť pri loptových hrách.

Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého apartmánu. Vaše autá môžete parkovať priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!