ROŽŇAVA v pohodlí apartmánu!

APARTMÁN***ROŽŇAVA sa nachádza priamo v meste Rožňava v bytovom dome, len 10 minút pešou chôdzou od centra mesta a v tesnej blízkosti supermarketu (50 metrov) a reštaurácie s minipivovarom Kaltenecker (200 metrov).

Trojizbový plne zariadený apartmán ponúka súkromie len pre jednu skupinu hostí, maximálne pre 8 osôb. Hosťom sú k dispozícii dve spálne, plne vybavená kuchyňa (sklokeramická doska, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou), obývacia miestnosť s televíziou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou a samostatná toaleta.

Počas pobytu môžete využívať GRÁTIS WiFi pripojenie na internet a parkovanie pred domom.

Počas pobytu hosťom vrele odporúčame si nenechať ujsť možnosť prehliadky samotného centra mesta s viacerými kultúrno-historickými pamiatkami ako veža, štvorcové námestie, Banícke múzeum a ďalšie výnimočné pamätihodnosti.

V blízkom okolí mesta stojí za Vašu návštevu unikátny kaštieľ Betliar, viaceré svetoznáme jaskyne (Domica - Aggtelek, Dobšinská ľadová, Ochtinská aragonitová, Gombasecká, Jasovská, Krásnohorská) a samozrejme taktiež prírodné skvosty ako sú Volovské vrchy alebo Národný park Slovenský kras spolu so Slovenským rajom. Milovníci kúpania si prídu na svoje na miestnych kúpaliskách alebo vodnej nádrži Palcmanská Maša s možnosťou rybolovu, člnkovania či adrenalínovejšieho vodného športovania. V zime si svoj dokonalý relax pri lyžovačke môžu milovníci tejto aktivity dopriať v neďalekom lyžiarskom stredisku Vyšná Slaná s možnosťou večerného lyžovania.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá