Vonkajšie posedenie s krbom!

Apartmán PVEK sa nachádza v malebnej obci Heľpa v okrese Brezno na Horehroní. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame sa nechať zlákať na príjemné turistické výlety do Muránskej planiny, Nízkych Tatier, Slovenského rudohoria alebo na návštevu rôznych kultúrno-historických pamiatok Horehronia. Navyše sa na miestnom amfiteátri v Heľpe každoročne koncom júna konajú jedinečné Horehronské dni spevu a tanca, ktoré sa Vám istotne oplatí zažiť.

Ubytovanie v apartmáne je taktiež skvelou voľbou pre milovníkov raftingu, nakoľko stredom chotára obce preteká významná mohutná rieka Hron, ktorá je splavná od Heľpy až po ústie do Dunaja. V chladnejších zimných mesiacoch, už tradične bohatých na snehovú nádielku, sa pokojne vyberte do niektorého z blízkych kvalitných lyžiarskych stredísk, ako napríklad Pohorelská Maša, Polomka - Bučník alebo SKI Telgárt. Zavŕšiť to môžete dokonalým wellness v 50 metrov vzdialenom hoteli.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Apartmáne PVEK s celkovou kapacitou 5 lôžok. Apartmán so samostatným vchodom sa nachádza na poschodí budovy s malou prevádzkou (voda, kúrenie). Hosťom sú k dispozícii 2 útulné spálne, jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková. Príjemnú pohodu a chvíľky v kruhu rodiny a priateľov si tu môžu hostia v plnosti vychutnávať v spoločenskej miestnosti, kde nechýba pohodlné posedenie pri tíško praskajúcom krbe, televízor so satelitným príjmom, rádio s CD prehrávačom a rôzne spoločenské hry na vyplnenie voľného času.

Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu skvele poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a dreveným jedálenským posedením. Samozrejmosťou je taktiež vlastná kúpeľňa, samostatná toaleta a možnosť využívania WiFi pripojenia na internet.

Vonkajšia upravená časť ubytovania s terasou, krytým altánkom, posedením a vonkajším krbom je príjemnou súčasťou objektu, kde si najlepšie vychutnáte voňavú kávičku alebo si pochutnáte na obľúbených grilovaných špecialitách. K dispozícii je Vám tu aj kotlina na varenie gulášu či kapustnice. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore objektu. Tešíme sa na Vašu návštevu!