Apartmán v srdci Starého Smokovca

POZOR: Voľné termíny na jar a leto 2019


Apartmán Prima Tatry je situovaný v centre Starého Smokovca, v srdci Vysokých Tatier a zároveň v tesnej blízkosti železničnej i autobusovej stanice. K pozemnej lanovke na Hrebienok sa dostanete po piatich minútach pešej chôdze.

Starý Smokovec je východiskovým bodom pre turistov, ktorí sa chodníkmi dostanú do celých Vysokých Tatier. Po náročnom dni načerpáte energiu v Kúpeľoch v Novom Smokovci. V prípade nepriaznivého počasia sa zabavíte v neďalekej galérii trickartu Tricklandia alebo v múzeu Tatranskej kinematografie a fotografie. V zime oceníte lyžiarske možnosti na Jakubkovej Lúke ale aj v Tatranskej Lomnici. Milovníci bežeckého lyžovania nájdu výborné podmienky na Štrbskom Plese v Areáli bežeckého lyžovania Snow Štrbské Pleso.

Bezbariérový apartmán ponúka komfortné ubytovanie pre 4 hostí, ktorí si príjemne oddýchnu v spálni na manželskej posteli, na vyvýšenom lôžku ako aj na rozťahovacej pohovke. V rámci spálne je pre Vás pripravený kuchynský kútik, ktorý ponúka priestrannú a bohato vybavenú kuchynskú linku s keramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu. Jedlo si vychutnáte za jedálenským stolom so stoličkami s výhľadom na televízor so satelitným príjmom.

Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, navyše s doplnkovým elektrickým vykurovacím telesom. V celom apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Na balkóne s exteriérovým posedením sa Vám naskytne výhľad na majestátne pohoria a Vy si už len vychutnáte relax i čerstvý vzduch. Vaše auto zaparkujete priamo pri objekte.

V našom Apartmáne Prima Tatry Vás radi ubytujeme v každom ročnom období. Už teraz Vám prajeme príjemne strávený čas. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá